Chcete stahovat a sdílet data jednoduše, rychle a zadarmo? Využijte službu xShare.cz

15. září 2016  PR   Lidé  2035 zobrazení  402 slov

PR. Stahování a uploadování dat na internetu je v tuzemsku velmi oblíbenou činností. Není se tedy čemu divit, že vznikají neustále nové služby, které se snaží uživatelům nabídnout co nejlepší prostředí. Na českém internetu už nějakou dobu funguje také služba xShare.cz, díky níž můžete stahovat a nahrávat data bez větších potíží. A hlavně zadarmo.

Chcete stahovat a sdílet data jednoduše, rychle a zadarmo? Využijte službu xShare.czChcete stahovat a sdílet data jednoduše, rychle a zadarmo? Využijte službu xShare.cz

Stačí se registrovat

xShare.cz v porovnání s konkurencí v několika bodech vyniká a je díky tomu stále populárnější. Především pro její využívání nemusíte mít po ruce platební kartu, za službu totiž neplatíte ani korunu, stahování neomezenou rychlostí je zcela zdarma. Na rozdíl kupříkladu od známého serveru Ulož.to, kde neomezenou rychlostí můžete stahovat pouze v případě, že si dobijete kredit.

Co pro to, abyste mohli stahovat data neomezenou rychlostí, na xShare.cz potřebujete? Stačí se pouze registrovat, což je otázkou maximálně několika málo minut. Pak už se vám služba „otevře“ naplno. Můžete stahovat videa, hudbu, obrázky i klasické dokumenty, které sem umístili ostatní uživatelé. Zároveň samozřejmě můžete na server nahrávat vlastní data. Server má aktuální kapacitu 2000 Mbit/s, takže s rychlostí rozhodně není problém.

Videa můžete sledovat online

Služba má i některé další přednosti. Za pozornost určitě stojí možnost přehrávat videa ve formátu MP4 přímo z webu, aniž byste je museli stahovat. Zároveň u videí a jejich popisků ihned poznáte, zda jsou v HD kvalitě. A je toho ještě víc.

Je dobře, že služby typu xShare.cz na českém internetu fungují, ba o to lépe, že se neustále vyvíjejí a nabízejí uživatelům lepší podmínky, aniž by z nich zbytečně lákaly peníze. U služeb tohoto typu je ostatně na pováženou, pokud po vás nějaký server chce peníze. To už by mělo být spíše minulostí.

U xShare.cz bych ocenil ještě jednu věc – příjemné uživatelské prostředí, respektive design webu. Je přehledný, jednotlivé kategorie jsou systematicky uspořádané, web má vlastní vyhledávač, díky němuž snadno najdete data, které máte v plánu stahovat.


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil