Libor Bouček totálně opil návštěvnici Melounu!

21. prosinec 2005  Redakce MS   Lidé  2140 zobrazení  343 slov

To bylo kruté! Libor Bouček by si mohl založit živnost s předmětem činnosti – opijeme tě do němoty. V rámci vánočního speciálního vysílání Vyndej To! na Evropě 2 se mu podařilo zlikvidovat pracovnici Finančního úřadu pro Prahu 5.

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

A to v přímém přenosu! Celá republika tak mohla dvě hodiny poslouchat, jak poměrně statná mladá žena do sebe hází deset štamprlí tvrdého alkoholu. Ten skutečně udělal své. Kolem 23. hodiny totálně padla!

Reklama

Nejvíce na dračku šla samozřejmě děvčata. Ta si Libor s Markem vybírali k mikrofonu nejraději.

Liborova slabost pro mladé hezké holky je pověstná, takže když se nějaká objevila, hned si jí vybral.

Oči mohl nechat zejména na jedné černovlasé krásce. Přestože úkol nesplnila, cenu dostala. „Jsi hezká holka, tak tady to máš,“ pronesl.

Evropa 2 se skutečně vytáhla. Do Melounu se dostavil početný tým techniků s veškerou databází songů, jinglů a různých podkresů.

Přišel i samotný šéf programu Petr Vladyka. Ten navíc do vysílání si zahrál na vůdce sparťanského tvrdého fanouškovského jádra. Jeho zásadním prohlášením bylo, že po letošním podzimu zvedl kotvy a přemístil se na Strahov.

Poté, co bylo po vysílání, začala honička na Libora Boučka. Televizní masáž udělala své. Každá holka a přítomná žena si s ním musela nechat vyfotit. A Libor? Ten ochotně pózoval a dělal grimasy.

Největší překvapení ale bylo hned v úvodu. Na party se totiž náhodně ukázalo, že člen týmu MediaShow – Jakub Říšský, umí dokonale mluvit Mrázka ústřednu, se kterým udělal kariéru Patrik Hezucký. Bravo!

Do pozdních večerních hodin se na závěr konala taneční party s Pavlem Cejnarem. Přítomné dívky a ženy ukázaly, že svíjet se na parketu u songů Shakiry či Madonny opravdu umějí. Bylo se fakt na co koukat!


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil