Naplánujte kamarádce rozlučku se svobodou do posledního detailu!

9. říjen 2016  PR   Lidé  1787 zobrazení  424 slov

PR. Před každou svatbou je dobrým zvykem oslavit rozlučku se svobodou. Přestože jde hlavně o doménu chlapů, zanevřít by na tuto tradici rozhodně neměly ani ženy. Pokud se zanedlouho bude vdávat vaše kamarádka, určitě jí před svatbou uspořádejte nějakou párty. A hlavně ji naplánujte do nejmenších detailů.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

 

Párty v baru? Domluvte se s majitelem na výzdobě

Jak má taková správná rozlučka se svobodou vypadat? Někdo dává přednost „obyčejnému“ dýchánku v nějakém oblíbeném baru. Když už zvolíte tuto možnost, je dobré ideálně zamluvit celý podnik a domluvit se s majitelem či provozovatelem, že interiéry trochu vyzdobíte. Třeba různými nafukovacími balonky, konfetami apod.

Pokud svoji kamarádku znáte opravdu dobře a víte, že má smysl pro humor, můžete ji potěšit i různými ptákovinami. V tomto ohledu doporučuji navštívit internetový obchod Ptákoviny Praha Florenc, kde najdete spoustu zajímavých a netradičních pomůcek, které se mohou hodit právě třeba na rozlučku se svobodou.

Nezapomeňte na dárky pro nevěstu

Při rozlučce je vždy dobré si připravit nějaké alespoň drobné dárky pro ženy, které se chystají vdávat. I malý dárek potěší a vy tím dáte najevo, že máte svou známou skutečně rády. Klidně může jít i o nějakou ptákovinu. Vtipné dárky se při těchto příležitost rozhodně uchytí.

Rozlučku se svobodou své kamarádce naplánujte se vším všudy. Hlavně nesmíte zapomenout pozvat všechny společné známé, kteří to s budoucí nevěstou náležitě oslaví. Chybět nemusí ani pověstná návštěva mužského striptéra, přestože tato tradice už je dnes spíše přežitkem. Ne každá žena navíc tento druh zábavy ocení, mnohé nevěsty spíše uvádí do rozpaků. Záleží na tom, jakou náturu mají.

Pokud chcete pořídit nějaký pěkný dárek, případně i nejrůznější vybavení, které se hodí při pořádání párty pro budoucí nevěstu, najdete inspiraci zde: Rozlučka se svobodou tipy. Určitě si zde něco vyberete, o tom není třeba pochybovat.


Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x