Petr Zvěřina už nemá nárok na Václavák!

7. prosinec 2005  Redakce MS   Lidé  2352 zobrazení  497 slov

To bylo odpoledne! ExVyVolení pořádali charitativní akci a jako největší borec se ukázal Petr Zvěřina. Právě tenhle chlapík z Václaváku se ze všech zúčastněných zachoval nejvelkoryseji.

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Byl to on, kdo rozhýbal charitativní dražbu, ve které nešlo o nic jiného, než sesbírat několik tisícovek pro dětský domov ve Zruči nad Sázavou. Nakonec se to podařilo a během půlhodiny se nastřádalo ke čtyřiceti tisícům!

Reklama

Nebylo to ale snadné! Přítomné celebrity a podnikatelé nebyli příliš ochotni investovat např. do trička Saši Nikitina, knihy Petra Zvěřiny Pravda o VyVolených či dalšího trikotu Honzy Szentenzského. „Uvědomte si, že nekupujete ty konkrétní věci, ale podporujete dobrou věc. Ty děti, co jsou tady, by mohly mít bohatší Vánoce. Je skvělé, že jste tady. Ale není to jenom o marketingu a novinách. My to tady děláme skutečně kvůli těm dětem,“ pronesl Petr Zvěřina, který po celou dobu konání akce nesundal červenou „santaklauzovskou“ čepičku z hlavy.

Moderátory akce byli především Saša Nikitin a Wendy Zapletalová. Ta navíc potvrdila, že pro moderování má vlohy a je slibným adeptem pro tuto profesi. Sašovi už to šlo hůře a opět se projevilo to, že mu spíše jde o sebe a svoji prezentaci, než o ty druhé. Naopak skvěle naladěna byla i další vyřazená – Monika Chrobáková.

Na akci v pražském Jágr‘s baru na Václavském náměstí byl ještě Rosťa Alka a dýdžejka Věra Patt. Ta také pokřtila své nové cédéčko.

Věra Patt navíc vyhrála v improvizované, přestože dopředu plánované, soutěži v závodě na mini bikách. Patt tak získala jedenáct opravdových melounů, které vzápětí skončily na talířích. Pochutnaly si na nich hlavně přítomné děti, pro které akce byla dělána.

Patt ovšem svým vítězstvím, když porazila Petra Zvěřinu, získala certifikát na Václavské náměstí. „Tak a už Petře nemáš nárok na Václavák. Teď je můj. Já tady vyhrála,“ pronesla.

Na akci se ještě mihl moderátor Rekapitulací VyVolených Vlasta Korec a herec Zdeněk Podhůrský. Ten dražbu moderoval. Znát ho můžete například z televizní soutěže Pálí vám to?! na Nově. V novém roce se však už vysílat nebude…

VyVolení finišují. Poslední Duel se uskuteční tento pátek a hned v neděli proběhne velké Finále. O týden později – 19. prosince 2005 VyVolení vydají svůj Deník VyVolených. A hned v lednu jej budete moci vyhrát také na MediaShow.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil