Pořádáte kongres? Zajistěte si prostory v největším kongresovém centru v Evropě

4. červenec 2016  PR   Lidé  10926 zobrazení  428 slov

PR. Plánujete v brzké době uspořádat velký kongres, na který dorazí stovky hostů? Pak budete rozhodně potřebovat dostatečně reprezentativní prostory, které mají i odpovídající kapacitu. Naleznete je v TOP HOTELU Praha.

Zdroj: tophotel.czZdroj: tophotel.cz

Více než 800 m2

Zmíněný kongresový hotel Praha nabízí unikátní prostory pro pořádání velkých akcí. Jedná se o vůbec největší prostory podobného typu v celé Evropě. Největší sál, který kongresové centrum Praha nabízí k pronájmu, má rozlohu více než 800 m2. Díky tomu se do něj během jediné akce vejde přes 1.000 osob. Ne náhodou je sál využívaný například pro setkání politických stran, kulturní akce, ale také pro školy či divadla. Sál si ale můžete pronajmout i pro mnoho dalších příležitostí, krom jiných pro bankety, slavnostní rauty a recepce.

TOP HOTEL nabízí krom zmíněného velkého sálu také další konferenční prostory Praha. V budově je hned několik menších salonků různé velikosti, které je možné využít pro méně početná setkání. Salonky lze variabilně uspořádat dle potřeby. Spolu s hlavním kongresovým sálem má hotel kapacitu až 5.000 osob, takže zde můžete dělat skutečně i velké akce, pro které je nutné mít k dispozici co nejvíce prostoru.

16 salonků

Kongresové centrum Praha v TOP HOTELU má velmi dobré renomé. Svědčí o tom fakt, že se v posledních 3 letech opakovaně stalo držitelem ocenění v kategorii Kongresový hotel roku v soutěží Czech Hotel Awards. I díky tomu je o kongresový sál i 16 menších salonků velký zájem. Pokud si tak chcete prostory pronajmout, je vhodné tak učinit s dostatečným předstihem. Prostory jsou využívané prakticky po celý rok, sehnat volný termín na poslední chvíli se nemusí podařit.

Kongresový sál Praha je moderní, má kvalitní vybavení a prostorné pódium s rozměry 8x14 metrů. V rámci pořádání akcí si navíc můžete zajistit také občerstvení a kompletní restaurační zázemí. Hosté tak budou mít maximální komfort.


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil