Pořiďte si do dílny praktický pracovní stůl od českého výrobce

25. únor 2016  PR   Lidé  11897 zobrazení  516 slov

PR. Při práci v dílně se neobejdete nejen bez dobrého nářadí, k dispozici musíte mít také stabilní pracovní stůl, na kterém budete moci dělat veškeré drobnější práce. Sehnat kvalitní ponk je ale pro mnohé firmy i domácí kutily obtížné. Naštěstí je tu firma POLAK CZ, která se jako jedna z mála specializuje na výrobu dílenského nábytku.

Zdroj: nabytek-polak.czZdroj: nabytek-polak.cz

Pracovní stoly do dílny od firmy POLAK CZ splní veškeré vaše představy o tom, jak má takový funkční nábytek vypadat. Firma při výrobě využívá mnohaletých zkušeností a sesbíraných dat. Díky tomu vám dokáže vyrobit pracovní stůl do dílny přesně na míru.

Klasické i mobilní ponky, které jsou kompatibilní

V sortimentu společnosti naleznete jak klasické ponky, tak i mobilní verze. Ty jsou vhodné zejména do dílen, v nichž je problém s nedostatkem prostoru. Pokud vám v určitém okamžiku ponk překáží, jednoduše ho lehkým tahem odsunete na stranu. Jeho nohy jsou totiž vybaveny pojezdovými kolečky, které manipulaci se stolem výrazně usnadňují.

Ponky firma vyrábí v různých variantách, pokud jde o rozměry a výšku. Sami si tak můžete vybrat například to, zda zvolíte pracovní stůl s šířkou 1500 mm, nebo dáte přednost větším variantám se šířkou 2000 a 2500 mm.

Při výběru ponku hraje důležitou roli i jeho výška. Firma POLAK CZ má z praxe zjištěné, že ideální výška stolu je 880 mm. Člověk se pak u ponku nemusí hrbit a je po celou dobu práce v přirozeném postoji.

Ponky jsou kompatibilní, lze je tedy různě kombinovat a dosáhnout tak toho, že v dílně máte potřebné zázemí, které optimalizuje pracovní proces.

O výrobci pracovní stolů

Pracovní stoly do dílny POLAK CZ vyrábí už více než 20 let. Její produkty jsou žádané u mnoha českých firem, ale dodává je rovněž i do zahraničních zemí. Kompletní výroba probíhá přímo v České republice, a to v moderním závodě s plně automatizovanými výrobními linkami.

Firma dokonce disponuje i vlastním vývojovým oddělením, díky němuž přenáší do výroby dílenského nábytku neustále nové poznatky. V současné době POLAK CZ nabízí vůbec nejširší sortiment dílenského nábytku v ČR.

Pořiďte si kvalitní pracovní stůl do dílny od POLAK CZ. Práce vám i díky němu půjde od ruky.


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil