Sázíte na fotbal? Jste rekreant nebo profík?

12. leden 2016  PR   Lidé  11693 zobrazení  573 slov

PR. Asi 98 % všech sázejících živí sázkové kanceláře a přibližně jen 2 % sázejících dokáže dlouhodobě na sázkách vytvářet zisk.

Sázíte na fotbal? Jste rekreant nebo profík?Sázíte na fotbal? Jste rekreant nebo profík?

Na úvod se vrátíme k otázce: "Jste sázkařský "rekreant" nebo "profík"? Označením "rekreant" pojmenováváme sázkaře, který na sázkách dlouhodobě prodělává a "profík" je dlouhodobě úspěšný ziskový sázkař = vydělává.

Toto označení vychází z bilance, ze stylu sázení, výše podávaných kurzů a výběru zápasů, lig a soutěží pro sázky. Můžeme se setkat ještě s označením "rekreant tvářící se jako profík", což je nebezpečnější varianta rekreanta :-)

Ukažme si hlavní chyby, které dělá rekreant v sázkách na fotbal:

1) Sázky na kurzové favority

Rychlý pohled na kurzovou nabídku a velká fotbalová jména (Barcelona, Real, Bayern, Man Utd, Chelsea, Sparta, Juventus, ...), u každého kurz na vítězství okolo 1.25. Při vložení do AKO si sázkař řekne: "slušný celkový kurz 4.77, ten tiket je tutovka!" Už nepátrá po aktuální formě, zraněných hráčích, vzájemných zápasech a důležitých informacích přímo z klubů.

2) Sázky podle davu, podle ostatních rekreantů

Různé sázkařské diskuse, kde velký počet rekreačních sázkařů chrlí tipy jak na běžícím pásu či tzv. "nejsázenější zápasy" na stránkách sázkových kanceláří. Bilance těchto sázek je dlouhodobě v mínusu.

3) Sázky na TV zápasy a své oblíbené týmy

Velká část rekreantů říká: "Prostě si rád vsadím na zápas, který budu sledovat v TV nebo na svůj oblíbený tým. Chci prožít ten adrenalin, fandit a mít ty nervy." Hledání důležitých informací o formě, zranění hráčů, atd. jde stranou.

4) Sázky na široký výběr sportů, lig a soutěží

Rekreant si klidně dá na AKO tiket tipy na sázení z fotbalu, basketbalu, tenisu, atd. Patrně z různých evropských či světových lig a soutěží. Takový sázkař by musel mít ohromný přehled a znalosti, byl by to takový sázkařský "všeználek"! Takový neexistuje.

5) Sázky na velké akce (MS, ME, OH)

Velká sportovní akce = doslova žně pro sázkové kancelář. Hodně lidí sleduje velkou akci a sází na tuto akci. Bohužel hodně lidí prohraje.

A jak tedy sází "profíci"?

Přihlaste se BEZPLATNĚ k odběru velmi úspěšného e-booku s názvem "Úspěšné ziskové sázení" na odkazu http://www.kolemdvou.cz/ebook-uspesne-ziskove-sazeni? MediaShowcz a naučte se sázet jako "profíci"! E-book je v týdenním odběru skutečně ZDARMA.

E-book přečetlo již přes 10000 uživatelů a zaslalo více než 100 velmi kladných reakcí a referencí.


Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x