Uspořádejte svým dětem nezapomenutelnou narozeninovou oslavu v BruNO parku v Brně

26. duben 2016  PR   Lidé  2022 zobrazení  456 slov

PR. Jako malé děti jste se jistě těšili na každou svoji oslavu narozenin. Nejen dárky byly lákadlem, ale také to, jakou akci vám rodiče k této příležitosti připraví. Naneštěstí se dříve jednalo spíše o fádní rodinné sešlosti, které vás jako děti nakonec celkem nudily. Dnes svým dětem můžete dopřát skutečně výjimečnou narozeninovou oslavu.

Zdroj: brunofamilypark.czZdroj: brunofamilypark.cz

 

Oslavy dětských narozenin by neměly být nudné

Narozeninová oslava je akcí, která si žádá trochu fantazie. Nestačí jen dětem poblahopřát, dát jim nějaký dárek a zahltit je sladkostmi. Dnešní děti chtějí mnohem více. Můžete tak s nimi vyrazit třeba do kina, udělat jim párty doma na zahradě, kam pozvete jejich kamarády. Skvělou příležitostí, jak celý den oslavovat, je návštěva zábavního parku.

Brňané mohou k této příležitosti využít zábavní park BRuNo, který vznikl ve Slatinách. Jde o moderní rodinný park, v němž si užijí spoustu zábavy nejen děti, ale i dospělí. Ti sem mohou zajít do třeba na vynikající jídlo do nové restaurace Brno – Slatina, která nese název Hnízdo. Mimochodem, má samostatný přístup, takže nemusíte chodit skrz park.

Vybrat si můžete z 5 tématických dětských salonků

A proč vašim dětem uspořádat narozeninovou oslavu právě v BRuNO parku? Pro malé oslavence zde můžete zvolit jeden z 5 narozeninových salonků. Každý z nich je tématicky pojat. Jeden má motivy cirkusu, další pak nádech lesa, nechybí ani salonky s motivy formulí, princezen a vesmíru.

Kromě salonku samozřejmě děti během oslavy rády využijí samotný zábavný park. V něm na ně čekají desítky nejrůznějších moderních atrakcí, které je zabaví na celý den.

BRuNO vám uspořádá oslavu narozenin přímo na míru

Ke správné narozeninové oslavě dětí patří samozřejmě i sladkosti, ale také třeba narozeninové balonky atd. BRuNo park pro vás a hlavně vaše děti připraví oslavu na klíč, přímo dle vašich představ a požadavků. Tak, aby děti odcházely naprosto spokojené a s nezapomenutelnými zážitky. O to přeci při podobných slavnostních příležitostech jde, že?


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil