Vytvořte si vlastní originální kryt na mobil

9. únor 2016  PR   Lidé  11267 zobrazení  497 slov

PR. Váš mobilní telefon nemusí být nudný a vypadat stejně jako u ostatních lidí, kteří daný typ mobilu používají. Jak toho docílíte? Velmi snadno, stačí si nechat vytvořit kryt na míru.

Zdroj: mycase.czZdroj: mycase.cz

Vlastní kryt na mobil vám z telefonu udělá skutečně originální kousek, který bude snadno odlišitelný od ostatních. Můžete si ho vytvořit zcela dle svých představ. A navíc i na jakýkoliv běžně používaný typ moderního mobilního telefonu.

Vlastní kryt si můžete udělat na jakýkoliv typ mobilu

Jak na to? Kryt na mobil s vlastní fotkou, obrázkem či textem si vytvoříte snadno díky službě, kterou nabízí Mycase.cz. Ta nabízí takřka neomezené možnosti. Chcete-li vlastní kryt na Iphone, případně třeba kryt na Samsung, stačí si na stránkách zvolit právě ten typ mobilního telefonu, který chcete zkrášlit.

Použít lze i vlastní fotografie, obrázky a texty

Ve druhé fázi si už můžete začít své kryty na Iphone, Samsung a mnohé další značky vytvářet. Sami si navolíte, jakou má mít kryt barvu. V případě, že chcete mít na krytu nějaký nápis, napíšete jej do příslušného textového pole. V rámci vytváření designu si můžete nahrát dokonce i vlastní obrázek, případně zvolit některý z přednastavených. A těch je zde celá řada.

Do 96 hodin máte nový originální kryt na mobil doma

Jakmile budete hotovi, stačí se pro jistotu podívat na náhled vašeho budoucího krytu na mobilní telefonu. A ve chvíli, kdy budete spokojeni, stačí si kryt na Iphone či jiný typ mobilu objednat, což už provedete běžným způsobem, tak jak jste zvyklí z nakupování v internetových obchodech. Vlastní kryt na mobil vám pak přijde během několika dní domů. Běžně jeho doručení nezabere více než 96 hodin od zaplacení na účet společnosti, která službu nabízí. Platbu je možné provést také na dobírku.

Jedná se o skvělou službu nejen pro mladou generaci. Pro všechny z vás, kteří chcete být IN a zároveň originální. Navštivte Mycase.cz a zjistěte si detailní informace.


Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x