Betonové obrubníky zkrášlí vzhled zahrady. Mají i další přednosti

21. duben 2016  PR   Lifestyle  11610 zobrazení  403 slov

PR. Jaro je ideální dobou, kdy se pustit do rekonstrukce zahrady před vaším domem. Kromě vysazování nových rostlin či rekultivace trávníku si můžete ke zkrášlení prostoru pomoci také usazením obrubníků. Nejlepším řešením jsou přitom obrubníky z betonu.

Zdroj: presbeton.czZdroj: presbeton.cz

 

Proč se vyhnout levným plastovým obrubníkům?

Mnozí zahrádkáři se snaží šetřit a proto si pořizují levné plastové obrubníky. Ty však mají tu nevýhodu, že se rychle opotřebují, navíc zpravidla nejsou ani nijak přívětivé z estetického hlediska. Ano, jejich usazení je sice rychlé a pohodlné, přesto bych doporučil zvolit spíše betonové varianty.

Zahradní obrubník z betonu je jako předěl mezi cestou a záhony daleko vhodnějším řešením. Sice vás čeká trocha práce, neboť se musejí zasadit do předem vyhloubené země a následně ještě obvykle zpevnit betonem, nicméně vyplatí se to. Už jen kvůli vzhledu a také trvanlivosti. Pokud se dobře rozmyslíte a obrubník nebudete každý rok měnit, vydrží vám klidně deset a více let. Působí přitom mnohem přirozeněji nežli plastové varianty.

U betonových obrubníků hraje roli kvalita

Obrubníky z betonu ale musejí být kvalitní, jinak vám časem popraskají vlivem působení klimatických podmínek. Z tohoto důvodů doporučuji navštívit obchod společnosti Presbeton, která vyrábí špičkové produkty. Ty si můžete vybrat také prostřednictvím jejích webových stránek, kde najdete všechny dostupné barevné a tvarové varianty.

Navštivte výstavu Flora Olomouc a pořiďte si kvalitní obrubníky od Presbeton

V neposlední řadě se pak na produkty společnosti Presbeton můžete zajít podívat také na nejrůznější výstavy. Aktuálně je na řadě například známá výstava Flora Olomouc, která se koná ve dnech od 21.4. - 24.4. na tamním výstavišti. Zde si budete moci zahradní obrubníky rovnou také objednat a zakoupit. Výrobky společnosti Presbeton naleznete také u smluvních prodejců stavebnin po celé České republice.


Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x