Chcete vtipné tričko zdarma? U Geekshirts je rozdávají

7. leden 2016  PR   Lifestyle  11802 zobrazení  433 slov

PR. Konec nudných obleků a šatů. Vyrazte mezi přátele v něčem, v čem se budete cítit pohodlně a zároveň tím i pobavíte své okolí. Přesně tak fungují vtipná trička s potisky od Geekshirts. Nevěříte? Pak se přesvědčte sami. Stačí navštívit webové stránky geekshirts.cz.

Zdroj: geekshirts.czZdroj: geekshirts.cz

Motivů, které obchod na trička i třeba dámské mikiny využil, jsou řádově desítky, možná stovky. Ať už se jedná o různé vtipné hlášky, narážky a odkazy na oblíbené filmy, nebo je výrazné barvy s obrázky, které vás i vaše okolí pobaví.

Za 5 triček 5 dalších zdarma!

Dámská trička z obchodu Geekshirts navíc nyní získáte za zvýhodněných podmínek. Aktuálně totiž běží akce, kdy za pořízení 2, 3, 4 či dokonce 5 triček dostanete stejný počet navíc, a to zcela zdarma. Takže například při nákupu 3 triček vám jich domů přijde celkem 6. A to už se vyplatí, co říkáte? Lednová akce není ojedinělá. Obchod pro své zákazníky pořádá slevy po celý rok. Oblíbená je třeba akce na dámské mikiny, při které se dá ušetřit až 50% z původní ceny.

Abyste si nemysleli, trička sama o sobě nejsou nijak drahá. I v mnoha neznačkových obchodech byste obyčejná, nudná trika bez fantazie pořídili dráž. Díky slevovým akcím jsou pak doslova za hubičku.

Trička, která nejen baví, ale jsou i pohodlná

Trička jsou pohodlná. Vyrábějí se ze 100% bavlny, takže nijak neškrábou, dobře sají pot a dají se lehce vyprat. Drtivá většina zboží je k dispozici skladem, takže vám jej kurýr či pošta doručí do 2 – 3 dnů.

Geekshirts nabízí nejen dámské mikiny a trička, ale také pánské varianty oblečení s vtipnými potisky. Můžete tak vyrazit na večírek ve veselém oblečení třeba i jako celá parta. Zaručeně se na akci neztratíte. Samozřejmě v nich asi nepůjdete do divadla či firemní akci se šéfem, ale určitě se najde celá řada příležitostí, při kterých budou právě vtipná trička s potiskem tou nejlepší volbou.


Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x