Jaké jsou aktuální trendy v oblasti péče o nehty a pokožku?

3. březen 2016  PR   Lifestyle  11754 zobrazení  682 slov

PR. Kosmetické firmy se neustále předhánějí ve vynalézání nových produktů a pomůcek, které vám pomohou být ještě krásnější. Jaké jsou aktuální trendy a novinky, které můžete vyzkoušet nejen ve specializovaných kosmetických salonech, ale i doma?

Zdroj: nehtyprofi.czZdroj: nehtyprofi.cz

Gelové nehty

Pokud jdete na nějakou společenskou akci, je třeba myslet na detaily, chcete-li být opravdu krásná. Zapomenout tak nesmíte ani na vzhled svých nehtů. Kromě běžné péče je dobré si je nalakovat.

Módním trendem v oblasti modeláže nehtů je v současné době jednoznačně využívání gelových laků. Gel-laky působí velmi přirozeně. Jejich velkou výhodou oproti klasickým lakům je barevná stálost, také poměrně dlouho vydrží bez viditelného opotřebení.

Co potřebujete k vytvoření gelových nehtů?

K tomu, abyste si gelové nehty mohly vytvořit doma, potřebujete jen několik pomůcek. Kromě samotného gel-laku je to především UV lampa. Pomocí UV lampy totiž dochází k vytvrzení naneseného laku.

Přístroj funguje jednoduše. Stačí jej zapojit do zásuvky, zapnout a vložit do něj nehty. Během 2 – 3 minut lak na nehtech ztvrdne a je hotovo. Aby vám vydržel co nejdéle, doporučuje se vždy provést nanesení alespoň 2 vrstev.

Parafínová vana

Doslova hitem módních a kosmetických salonů se stává parafínová vana. Můžete si ji ale bez problémů pořídit i domů. Zakoupit se dá stejně jako gel-laky a UV lampy například v internetovém obchodě Nehtyprofi.cz.

Účinky parafínového zábalu

Parafínová lázeň působí velmi pozitivně na zdraví pokožky. Vosk z parafínu totiž obsahuje velké množství vitamínů, které pokožka potřebuje. Pokud máte suché ruce a nohy, po použití parafínové vany se problémů rychle zbavíte. Pokožka přirozeně zvláční a zjemní. Vosk navíc působí také preventivně, zabraňuje tvorbě vrásek. Má i zdravotní účinky, ulevuje od bolesti svalů.

Parafínové lázně a zábaly jsou skvělým způsobem, jak omladit a ozdravit pokožku na nohou a rukou, případně třeba v oblasti kloubů.

Jak si doma udělat parafínovou lázeň?

A co k domácí parafínové lázni potřebujete? Stačí si koupit kompletní sadu, která kromě samotné vaničky obsahuje také parafín, ochranné rukavice, mřížku a štěteček na nanášení parafínu.

Sadu pro domácí parafínovou lázeň zakoupíte v internetovém obchodě Nehtyprofi.cz. Oproti běžné ceně, která se pohybuje až kolem 1.500 Kč, vás nákup ve zmíněném e-shopu vyjde o stovky korun levněji. Jen tak mimochodem, pokud byste si na parafínovou lázeň zašly do kosmetického salonu, vyšla by vás procedura na několik set korun. Díky nákupu domácí sady si ji však budete moci dopřávat pravidelně a vyjde vás tak daleko levněji.

Možná si říkáte, že procedury typu parafínové lázně jsou zbytečné, péči o pokožku přeci stačí omezit na běžnou hygienu a sem tam i použití nějakého zvláčňujícího krému. Kůže ale rychle stárne. Pokud se o ni v mládí nestaráte, nesmíte se pak divit, že už v poměrně brzkém věku bude plná vrásek a bude působit o několik let starší. Parafínový zábal je tak určitě dobré do péče o pokožku zahrnout. Proceduru není potřeba podstupovat nijak často, navíc zabere jen pár minut.


Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x