Pořiďte si snubní prsteny z tradičního českého zlatnictví: Na výběr máte z více než 3.000 vzorů

16. březen 2016  PR   Lifestyle  2177 zobrazení  501 slov

PR. Během svatby, pro mnohé z vás jistě jednoho z nejdůležitějších okamžiků v celém životě, patří k tradici nasazování snubních prstenů. Symbol manželského slibu by měl ukazovat význam manželství. Snubní prsteny určitě pořiďte v co nejvyšší kvalitě. Svět snubních prstenů vám nyní nabízí možnost vybrat si z více než 3.000 vzorů luxusních šperků.

Zdroj: svetsnubnichprstenu.czZdroj: svetsnubnichprstenu.cz

Zlatnictví Svět snubních prstenů patří k tradičním českým firmám, šperky svým zákazníkům nabízí už od roku 1930, v současné době má několik poboček v Praze. Už samotná dlouhá historie naznačuje, že prodává šperky nejvyšší kvality.

Šperky ze zlata, stříbra i moderních materiálů

A z čeho si můžete vybírat? V obchodech naleznete jak snubní prstýnky ze zlata a stříbra, tak i například stále oblíbenější šperky z chirurgické oceli a wolframu. Tedy materiálů, které ohromují nejen nádherným designem, ale také tím, že ani po dlouhých letech neztrácejí nic ze svého původního vzhledu.

Snubní prsteny bílé zlato jsou stále nejpopulárnější a pro snubní prsten i z hlediska materiálu asi nejvhodnější. Zlatnictví je jedním z mála, které nabízí také keramické snubní prsteny se zlatem.

Snubní prstenSnubní prsten LEONA
Zdroj: svetsnubnichprstenu.cz

Obchod nabízí možnost vybrat si z více než 3.000 vzorů, nechybí ale ani výroba na zakázku dle toho, s jakou představou zákazník přijde.

Využijte akčních slev

Firma pro své zákazníky připravuje také pravidelné slevy. V tomto měsíci například probíhá akce, kdy obdržíte slevu až 50% na veškeré hotové snubní prsteny, případně pak také slevu 25% na zásnubní prsteny pro ty z vás, kteří se teprve hodlají zasnoubit. O všech akcích i kompletní nabídce zlatnictví se dozvíte podrobné informace nejen v samotných pobočkách Světa snubních prstenů, ale také na webových stránkách svetsnubnichprstenu.cz.

Snubní prsteny mají být luxusní, o tom není třeba pochybovat. Asi jen těžko byste si představili, že je budete mít z nějakého laciného materiálu. Zlato, stříbro i třeba chirurgická ocel jsou přesně těmi materiály, které jsou pro snubní prstýnky nejvhodnější. A když je koupíte v osvědčeném obchodě, máte jistotu, že vás budou provázet po celý život tak, jako váš partner.


Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 3x