Porovnáno za pár kliků!

9. srpen 2017  PR   Lifestyle  283 zobrazení  1253 slov

O čem že je řeč? O tom, že když si chcete vzít nějakou půjčku, a přitom být zodpovědní a vybrat tu, která vám bude vyhovovat a bude od ověřeného poskytovatele, nemusíte nutně trávit na internetu ani nikde jinde hodiny hledáním, čtením, porovnáváním a hlavně podrobným pročítáním všech obchodních podmínek všech poskytovatelů půjček.

Peníze. Foto: MediaShow.czPeníze. Foto: MediaShow.cz

Tohoto namáhavého a zdlouhavého procesu vás ušetří jedna luxusní vychytávka! Jaká? Srovnávač půjček!

Reklama

Srovnávač srovná během chvilky

Jak je to možné? Vy byste na internetu trávili hodiny a srovnávač to má hotové během několika vteřin? Důvod je prostý. Ty hodiny už mají na internetu stráveny lidé, kteří srovnávač tvoří. Oni jsou ti, kdo pro vás hledají informace a dávají je do jednoho systému, abyste je vy mohli během těch několika klinutí najít a mít hned v počítači srovnání půjček online.

A nejenže vyhledávají poskytovatele půjček, zkoumají jejich nabídku a obchodní podmínky. Ale také sbírají zkušenosti od lidí, kteří si od těchto poskytovatelů už půjčili. Takže žádný zázrak moderní techniky, ale poctivá lidská práce. I když, moderní technika samozřejmě umožní to, že srovnávač pracuje tak, jak vy si ho nastavíte. A věřte, že to zvládnete.

Jak používat srovnávač půjček?

Srovnávač půjček funguje velmi jednoduše. Kliknete na „Srovnání půjček“ a hned vidíte, kolik ověřených poskytovatelů vám nabízí jaké druhy půjček a v jakých částkách. Dokonce hned vidíte i úrok, který je u půjčky nastaven, a dobu splatnosti každé půjčky. Ve sloupečku s názvem Ručení najdete informaci, zda k půjčce budete potřebovat ručitele nebo ne.

Když nechcete pročítat všechny

Pokud se vám nechce studovat všechny půjčky, které jsou ve srovnávači již zaneseny, tak si můžete v dolní části obrazovky nastavit vlastnosti půjčky, které požadujete. Máte možnost vybírat třeba podle typu půjčky, tedy jestli chcete půjčku bankovní, nebankovní, kreditní kartu, hypotéku, půjčku před výplatou anebo jestli chcete konsolidovat své dosavadní půjčky.

Vyberete i podle životní situace

Lidé, co tvoří srovnávač, si dali tu práci, že rozdělili půjčky i podle toho, pro koho jsou nejvhodnější. Takže si můžete navolit, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, důchodce nebo třeba na mateřské či rodičovské dovolené.

Výši půjčky také můžete filtrovat

Pokud chcete, aby se vám zobrazily jen půjčky v určitém rozmezí jejich výšky, navolte si ho. V nabídce je kategorie do 10 tisíc Kč, pak 10 – 150 tisíc, další je 150 až 300 tisíc a nakonec jsou půjčky nad 300 tisíc korun.

Některá se vám zalíbila?

Našli jste půjčku, která by vám vyhovovala? Je na čase si o ní přečíst víc. Pro detailní informace o vybrané půjčce kliknete na tlačítko „chci tuto půjčku“. Tím se dostanete na stránku se všemi podstatnými informacemi a online žádostí k dané půjčce. A nemějte obavy, po stisknutí tlačítka „chci tuto půjčku“ ještě o půjčku nežádáte, jen se dostanete k podrobným informacím o ní!

Pokud se Vám parametry některé půjčky natolik zamlouvají, že byste o ní uvažovali, jednoduše vyplníte formulář, který je na stejné stránce jako detailní informace o ní. A stále nejde o nic závazného. Jen se poskytovateli půjčky ozvete, že byste chtěli půjčit a od něj požadujete podrobné podmínky, abyste se mohli rozhodnout.

Pak jen vyčkáte, až se s Vámi spojí zástupce poskytovatele půjčky (srovnávač jen srovnává a doporučuje to nejlepší). Zástupce poskytovatele vybrané půjčky s Vámi dojedná veškeré podstatné záležitosti. Můžete komunikovat třeba telefonicky anebo si sjednat osobní schůzku.

Kontaktujte více poskytovatelů

Pokud můžete půjčku vybírat delší dobu (plánujete ji), kontaktujte více poskytovatelů, jejichž půjčka vám padla do oka. Vyplnění formuláře se zájmem o půjčku opravdu není závazné. Jediné, co vás bude zavazovat, bude až podepsaná smlouva s vybraným poskytovatelem půjčky. Tomu však předchází výběr z nabídek.

Je jen na vás, kolik žádostí vyplníte. Kontaktováním poskytovatele půjčky získáte ještě podrobnější informace o jejich půjčce. Tohle vám pomůže udělat si ucelený obraz o nabídkách. A vybrat si prostě to nejlepší.

Někdy není na schůzku čas

Pokud opravdu spěcháte a potřebujete peníze co nejdříve, je nejrychlejší variantou tzv. online půjčka nebo SMS půjčka. V mnoha případech se totiž u takových půjček jedná o nebankovní půjčky bez registru, k jejichž vyřízení nepotřebuje příliš mnoho papírování, a je proto opravdu rychlé.

Jedná se však pouze o nižší částky. A samozřejmě za vyšší cenu. Někdy se to ale vyplatí – třeba když vám hrozí opravdu nepříjemná pokuta za opoždění se s nedoplatkem za plyn či elektřinu.

Takže, kolik je to kliknutí?

Jedno kliknutí na „Srovnání půjček“, druhé třeba na to, že chcete půjčku do deseti tisíc. A máte hotovo – nabídka půjček do deseti tisíc od ověřených poskytovatelů je před vámi! To byla rychlost, že?

Nechte čas se zjišťováním nabídky půjček trávit lidi, kteří tomu rozumí. Vy už jen využijte výsledků jejich práce. Je to služba, kterou dělají právě pro vás!

Čeho se rozhodně nemusíte bát?

Zejména toho, že byste smlouvu o půjčce uzavřeli s podvodným poskytovatelem. Všichni poskytovatelé, jejichž půjčky jsou ve srovnávači srovnávány, jsou prověření. Vybíráni jsou jen ti, co se chovají ke svým zákazníkům transparentně a čestně.

Jak je možné je prověřit? Mimo jiné i díky České národní bance, která oblast půjček ze zákona zastřešuje a kontroluje. A pak také podle obchodních podmínek a zkušeností s nimi.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil