Reklamní textil Lambeste: Nyní s možností nákupu s akční slevou

10. březen 2016  PR   Lifestyle  11601 zobrazení  534 slov

PR. V Česku už několik let roste obliba reklamních oblečení, díky nimž se mohou zaměstnanci a zástupci firem odlišit od svých konkurentů. Nyní máte skvělou šanci pořídit si produkty značky Lambeste, a to díky akční slevě.

Zdroj: lambeste-textil.czZdroj: lambeste-textil.cz

Značka Lambeste patří k předním výrobcům, kteří se specializují právě na reklamní textil. Svým zákazníkům nabízí kvalitní produkty z odolných materiálů. Finální design oblečení přitom nechávají právě na nich.

Sami si tak můžete zvolit, jak vaše nová reklamní trička budou vypadat, jakou budou mít velikost, barvu a potisk.

Při nákupu v březnu ušetříte až 50%

Reklamní polokošile, mikiny, trička a další druhy oděvů Lambeste poskytuje v pravidelných akčních slevách. Objednáte je v eshopu lambeste-textil.cz. V měsíci březnu platí akce, kdy dostanete slevu ve výši 50% na vybrané druhy produktů. Konkrétně se jedná o dámské reklamní mikiny pro ženy, dále pak rovněž dámské polokošile a dámská trika. Zmíněná akce platí od 7.3. do 20.3., případně do vyprodání veškerých zásob.

Můžete mít také dopravu zdarma

A to není vše. Na reklamním textilu značky Lambeste ušetříte ještě více. Stačí si objednat zboží v hodnotě nad 5.000 Kč a máte dopravu na vámi určenou adresu zcela zdarma. Náklady na nové oblečení pro vás a vaše zaměstnance se pak sníží o další stokoruny.

Lambeste vyrábí kvalitní textil z odolných a pohodlných materiálů

Oblečení Lambeste splňuje vše, co lze očekávat od reklamního textilu. Je originální a díky kvalitním materiálům pohodlné. Reklamní trička, mikiny a polokošile se vyrábějí z bavlny, ale i fleecového materiálu, nylonu či froté. Hodí se tak prakticky pro jakoukoliv příležitost, pro jakýkoliv typ zaměstnání, kdy chcete vaše zaměstnance odlišit od ostatních firem.

Nákup textilu není zbytečnou investicí. Zákazníci vaši firmu a její zaměstnanci díky němu lépe a snadněji identifikují. Může se tak jednat o jeden ze způsobů, jak vlastně zvýšit tržby a dosáhnout vyšších firemních zisků. Oděvy Lambeste samozřejmě můžete používat i ke zcela soukromým účelům, případně při různých druzích sportu a dalších příležitostech.


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil