Tipy na výběr zásnubního prstenu

15. únor 2016  PR   Lifestyle  10900 zobrazení  479 slov

PR. Výběr zásnubního prstenu nemusí být strašný proces. Přes styly, drahokamy a velikost vám pomůžeme vyřešit klíčové detaily, které potřebujete vědět.

Zdroj: Pixabay.comZdroj: Pixabay.com

Jak mám vědět, co se jí bude líbit?

Pokud si nejste jistý, že znáte její styl, zeptejte se jejích přátel, její matky, sestry, ale pouze pokud víte, že umí udržet tajemství. Poslední věc, co byste si přáli, je, aby prozradili vaše plány.

Inspirujte se stylem oblékání a šperky, které vaše vyvolená nosí.

Jak mám zjistit její velikost (a je to opravdu důležité)?

I když bude chtít zásnubní prsten nosit okamžitě a nebude ho chtít již nikdy sundat, není to konec světa, pokud budete muset nechat upravit jeho velikost. Nejlepší způsob, jak zjistit její velikost, je půjčit si nenápadně na chvíli její prsten, který nosí na prsteníčku (prst nejblíže k malíčku), vzít ho do klenotnictví a nechat si zjistit jeho velikost.

Co když se jí nebude líbit?

To už záleží jen a jen na ní. Buď nic neřekne, v tom případě to není problém a může vám to být jedno, co chce a potřebuje, nebo vám to prozradí. Popřípadě si všimnete jejího nepříjemného pohledu. Není to konec světa, vždy je tu možnost prsten vyměnit, či vrátit, o tom se ale informujte ještě dříve, než za prsten zaplatíte. A neberte si to příliš osobně. Ona pravděpodobně přemýšlela celou věčnost o tom, jak by měl její diamantový prsten snů vypadat.

Prsten
Prsten

Musím jí koupit diamantový zásnubní prsten, nebo mohu vybrat jiný drahokam?

Nejenže se barevné drahokamy vrací znovu do módy, ale také získávají na hodnotě, což z nich činí skutečnou investici. Většina žen nosí svůj zásnubní prsten každý den, vybírejte tedy tvrdší a odolnější drahokamy. Nejtvrdší jsou diamanty, ale například takový smaragd je relativně měkký a není vhodný pro denní nošení.

Kolik bych měl utratit?

Existuje spousta pověr o tom, kolik násobků měsíčního platu by měl stát zlatý prsten, ale vy znáte svoji finanční situaci určitě lépe než nějaký náhodný výpočet. Jediným pravidlem je, aby vám to vyhovovalo. Pokud si to nemůžete dovolit, neutrácejte příliš mnoho peněz. Jestli máte chuť rozhazovat, tak při tomto nákupu utrácejte jen mírně.


Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x