Užijte si s přáteli zábavu v podobě únikových her. Vouchery zakoupíte online na jednom místě

11. duben 2016  PR   Lifestyle  1977 zobrazení  500 slov

PR. Chcete si vyzkoušet něco netradičního, uvolnit se od běžného pracovního shonu a pobavit se s přáteli či třeba kolegy z práce? Pak vyzkoušejte některou z únikových her.

Zdroj: exitgames.czZdroj: exitgames.cz

Aktuálně je nejlepším místem pro únikové hry Praha. Právě v hlavním městě je jich totiž zdaleka nejvíce. Pomalu se však tento moderní typ zážitkových her dostává i do dalších měst v České republice.

Jaký je princip únikových her?

O co jde? Únikové hry jsou zvláštním typem her, které probíhají v uzavřených prostorách. V nich spolu s dalšími účastníky plníte různé úkoly, řešíte hádanky, získáváte indicie. Cílem je dostat se během stanoveného času ven z místnosti.

Jde o určité přenesení počítačových her do reality. To, co zažíváte jako hrdinové v některých počítačových hrách, si můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Jde o zajímavý způsob, jak obohatit volný čas, zabavit se s kamarády a přáteli. Zároveň máte možnost rozvíjet logické myšlení, ale i prostorovou orientaci. Kouzlo únikových her tkví v tom, že jsou hodně rozmanité.

Všechny významné únikovky si můžete objednat na jediném portále

Pro výběr Exit game Praha už nyní nemusíte dlouze brouzdat internetem a hledat na něm jednotlivé provozovatele. Nabídky všech předních provozovatelů totiž najdete na jediném místě, kterým je portál Exitgames.cz. Nabízí nejen Escape room Praha, ale i možnosti zahrát si únikové hry v dalších regionech ČR.

Na portálu si jednoduše vyberete konkrétní typ únikové hry a poté si zakoupíte voucher, který následně uplatníte u konkrétního provozovatele. Před tím, než koupíte voucher, je dobré si zjistit, kolik lidí si s vámi bude chtít zahrát. Při objednávce je totiž nutné uvést počet spoluhráčů.

Exit games jsou dnes populární po celém světě. Jsou skvělou příležitostí, jak se nejen pobavit s přáteli, mohou dobře fungovat také jako teambuildingové akce pro firmy. Během nich se lépe poznávají jednotliví zaměstnanci, učí se spolupracovat.

Vyzkoušejte si únikové hry v Praze a dalších městech ČR. Díky Exigames.cz si je nyní zajistíte bez jakýchkoliv problémů.


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil