Pořiďte svému týmu novou sadu sportovních dresů

3. březen 2016  PR   Sport  11739 zobrazení  469 slov

PR. Nejen profesionální sportovní týmy mohou mít dresy se jmenovkou, číslem a potisky svých sponzorů. I jako amatéři, kteří se sportu věnujete spíše rekreačně, si můžete nechat zhotovit kompletní sportovní sety, díky nimž váš tým bude vypadat jednotně.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Pořídit si sportovní dresy pro prakticky všechny druhy sportů, outdoorových i halových, je velmi jednoduché. Stačí si vybrat konkrétní typ oblečení u vhodného prodejce. Doporučuji zvolit vždy takového, který vám rovnou nabízí možnost jeho potištění. Díky tomu si ušetříte další práci se sháněním někoho, kdo vám na sportovní dresy týmu natiskne jmenovky hráčů, jejich čísla, případně pak také loga a názvy sponzorů.

Xfer.cz nabízí možnost nákupu sportovních dresů s vlastními potisky a výšivkami

Přesně tuto možnost nabízí e-shop Xfer.cz. V jeho nabídce jsou dětské, dámské i pánské sportovní dresy z kvalitních materiálů.

Právě kvalita materiálu hraje při výběru sportovního oblečení velkou roli. Je důležité, aby byl lehký, dobře odváděl vlhkost a zároveň byl prodyšný. Bavlněné oblečení není zrovna ideální, lepší jsou spíše speciální umělé materiály, které se navíc dají často prát, aniž by rychle došlo k opotřebování oblečení.

Stačí dodat návrh potisků a firma je na oblečení natiskne

U Xfer.cz si jednoduše zvolíte druh oblečení, jeho barvu a velikost. Poté si můžete sami zvolit, zda si na něj necháte vyšít či vytisknout jmenovky, čísla, případně různé symboly vašeho klubu a loga sponzorů. Pro zajištění potisku nebo výšivky stačí emailem dodat grafické podklady v běžných formátech.

Xfer.cz dnes patří k významným prodejcům sportovního oblečení pro děti i dospělé. Na tuzemském trhu působí už více než 20 let. Specializuje se i na prodej a výrobu reklamního textilu pro jednotlivce i firmy.

Díky jednotným sportovním dresům ukážete svým soupeřům na hřišti, že spolu táhnete za jeden provaz. Už jen tento fakt vám může přispět k dosažení kýžených sportovních výsledků. Pro více informací o možnosti nákupu sportovních dresů s výšivkami a potisky navštivte web www.xfer.cz.


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil