Anketa Kraj mého srdce vstupuje do X. ročníku

3. prosinec 2021  Redakce   Cestování  1085 zobrazení  226 slov

Konec roku 2021 nabízí tradiční ohlédnutí za turistickou sezonou v regionech. Turisté, návštěvníci, cestovatelé nebo třeba jen cestující, mají možnost zhodnotit své dojmy v této oblasti.

Ilustrační snímek - z Litoměřic. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek - z Litoměřic. Foto MEDIASHOW

Anketa Kraj mého srdce mapuje míru popularity krajů České republiky u široké laické i odborné veřejnosti.

Reklama

Bude zajímavé sledovat, do jaké míry výsledky letošního ročníku ankety ovlivní dopady opatření, která prověřila potenciál domácího cestovního ruchu a kultury.

​Jak uvádí v tiskové zprávě například web Karlovarského kraje, hlasování v anketě proběhne jako každý předchozí ročník on-line na turistickém portálu, a to od 1. prosince 2021 do 28. února 2022.

Pořadatelem ankety je tradičně redakce KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou PVA EXPO Praha, pod záštitou Asociace krajů České republiky.

Výsledky X. ročníku ankety Kraj mého srdce budou uveřejněny v březnovém vydání magazínu KAM po Česku 2022 a na portálu. Krajští vítězové převezmou ceny v rámci 30. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 18. března 2022.

Výherci z řad hlasujících budou kontaktováni. Křišťálové globy – ceny pro krajské vítěze v jednotlivých kategoriích vyrobili skláři ve sklárně RÜCKL CRYSTAL a.s. Nižbor.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil