Jižní Čechy se stávají čím dál více atraktivní

23. srpen 2022  Advertorial   Cestování  682 zobrazení  258 slov

Jižní Čechy mají ideální podmínky pro konferenční a zážitkovou turistiku a staly se velmi žádaným místem pro organizaci obchodních setkání a motivačních pobytů. 

Ilustrační snímek z jižních Čech - z Písku. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek z jižních Čech - z Písku. Foto MEDIASHOW

Cílem organizátorů těchto akcí je nabídnout zaměstnancům kromě zajímavého pracovního jednání také to nejlepší z jedinečného regionu Uvedl to web Jihočeského kraje v tiskové zprávě.

Reklama

Strategická poloha při hranicích s Rakouskem a Německem, snadná dopravní dostupnost z hlavního města Prahy, ale i z Lince a Vídně, to jsou hlavní předpoklady atraktivní destinace pro kongresovou turistiku a firemní akce.

Jižní Čechy nabízejí v této oblasti více než 100 ubytovacích zařízení, které především na Toulavě, v Českém Krumlově a v Českých Budějovicích disponují 72 konferenčními místnostmi.

"Široké zázemí ubytovacích kapacit, exkluzivní historické prostory, konferenční sály vybavené nejmodernější technikou, profesionalita a zákaznický servis, který dokáže vyjít vstříc individuálním požadavkům, je zárukou hladkého průběhu konference či zážitkového pobytu,“ přibližuje Petr Soukup z Jihočeské centrály cestovního ruchu.

Z akce pořádané v Jihočeském kraji si mohou zájemci odnést i nevšední zážitky, a to díky široké škále pestrých doprovodných programů. Vybírat mohou z nepřeberného množství aktivit a unikátních incentivních balíčků zaměřených na zážitky, poznání, zábavu, relax i sport.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x