Na turistická místa láká výstava Regiony

18. červenec 2021  Redakce   Cestování  1059 zobrazení  362 slov

Regiony České republiky -  to je název 20. ročníku výstavy, která představuje města, obce a regiony. Pardubický kraj se zde prezentuje prostřednictvím expozice Destinační společnosti Východní Čechy.

Ilustrační snímek z Pardubického kraje - z Chocně. Foto MediashowIlustrační snímek z Pardubického kraje - z Chocně. Foto Mediashow

„Prezentace našeho kraje i v takové podobě, jakou je výstava, je v dnešní době důležitá. Pohovořit s návštěvníky na místě, doporučit výletní cíle nebo tipy na dovolenou, přidat i vhodný propagační materiál nebo mapu, to je to, co cílová skupina této výstavy oceňuje. Hned prvního dne akce se zúčastnily i organizované skupiny seniorů, kteří tento druh propagace vítají,“ řekl Alexandr Krejčíř, radní Pardubického kraje zodpovědný za sport, cestovní ruch a majetek.

Reklama

„Samozřejmě, že používáme prioritně formy online marketingu, ale vždy je nutné vybalancovat vhodný mix s ohledem na naše potenciální návštěvníky,“ dodal Alexandr Krejčíř.

Turistická nabídka Pardubického kraje se soustřeďuje na cykloturistiku, návštěvu hradů a zámků, představuje rozhledny v kraji, láká k návštěvě historických měst, nabízí unikátní projížďky v parních vlacích, ale samozřejmě myslí i na milovníky přírody nebo horských výšlapů.

Navíc je u příležitosti oslav 500 let renesance ve východních Čechách v kraji připraveno mnoho zajímavých výstav a skvělých akcí.Součástí výstavy je i národní soutěžní přehlídka propagačních materiálů Turistpropag 2021, která se koná již posedmé.

„Ve velké konkurenci jsme zabodovali v kategorii Turistické noviny, kde jsme získali krásné třetí místo,“ uvedl René Živný, předseda výboru Zastupitelstva Pardubického kraje pro cestovní ruch.

„Turistické noviny Východní Čechy jsou oblíbeným materiálem, který vydává Destinační společnost Východní Čechy dvakrát ročně, na letní a zimní sezónu,“ dodal René Živný.

V soutěži Turistpropag získala ocenění za svoje propagační materiály i města Vysoké Mýto, Svitavy a Litomyšl.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x