Seniorské cestování v Olomouckém kraji je zpět

4. srpen 2022  Redakce   Cestování  1434 zobrazení  143 slov

Lidé z Olomouckého kraje mohou opět vyrazit za krásami regionu. V těchto dnech byl totiž zahájen prodej jednotlivých výletů v rámci oblíbeného Seniorského cestování.

Ilustrační snímek - Zámek Velké Losiny na Šumpersku v Olomouckém kraji. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek - Zámek Velké Losiny na Šumpersku v Olomouckém kraji. Foto MEDIASHOW

Projekt hejtmanství, který měl dva roky covidovou pauzu, letos nabízí desítky míst, kam se senioři podívají za zvýhodněnou cenu 200 korun.

Reklama

Výletníci si tam zájezdy objednají podobně, jako když nakupují přes e-shop. Navštívit mohou třeba Rejvíz, Velké Losiny, Zlaté Hory nebo pivovar v Litovli.

„Součástí ceny je také oběd a kraj si rovněž vyjednal, aby doprava probíhala klimatizovaným autobusem s průvodcem,“ zdůraznila Milada Sokolová, uvolněná členka Zastupitelstva Olomouckého kraje pro oblast vnějších vztahů a cestovního ruchu.

„Zájezdy jsou uzpůsobeny tak, aby si z nabídky vybral každý – ať už má rád přírodu, památky nebo technické zajímavosti,“ dodala Sokolová.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.6 hvězdiček / Hodnoceno: 5x