Zprávy Analýzy Rozhovory Názory Reportáže Podcasty
Léto na Radiu Energic bude SUMMER PARTY v českém éteru
Logo Rádio Energic

MEDIASHOW.cz není autorem a neovlivňuje jeho obsah.

To české rádio ještě nezažilo. Letní hity v českém éteru po celý den 24/7. Radio Energic hraje nejnovější muziku i klasické party songy.

SUMMER PARTY, SUMMER HITS. To je hlavní claim pro prázdninové vysílání digitálního Radia Energic. Kromě skvělé muziky na letní party u vás doma si české digitální rádio číslo 1 připravilo i první podcast Oblíbená místa.

Léto je tady a s ním i letní hity. Po celý den na Radiu Energic hrajeme aktuální nejnovější muziku a v prázdninovém playlistu to bude i jeden legendární letní hit za hitem.

A protože léto je o sluníčku, opalování, o koupání, o moři… připravena je Summer Party na rádiových vlnách. A protože o prázdninách bude probíhat olympiáda v Paříži, sladkou Francii si vychutnáte i na Radiu Energic.

Francouzský sound na Radiu Energic o prázdninách

Jako na Francouzské riviéře si budete připadat s vyladěným mixem dance pop muziky sestavené podle francouzského vzoru. Radio Energic přináší do Česka sound těch nejlepších rádiových stanic ze západní Evropy.

Zároveň Radio Energic přes prázdniny kromě Oblíbených míst z Čech a Moravy provede i Francií, kterou prostě musíte poznat. A s Radiem Energic ji aspoň ochutnáte…

Jakmile začnou prázdniny, začíná i Summer Party, Summer Hits. Na digitálním Rádiu Energic i celoplošně v DAB+.

Podcast: Oblíbená místa s Radiem Energic a MEDIASHOW.cz
Podcast: Oblíbená místa s Radiem Energic a MEDIASHOW.cz
Advertorial

Přihlásit přes Seznam

Regiony

Tip od MEDIASHOW:

Doporučujeme

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama