Andrea Růžičková porodila druhého syna. Pochlubila se fotkou na Instagramu

1. leden 2020  Redakce   Lidé  392 zobrazení  168 slov

Herečka z Ordinace v růžové zahradě Andrea Růžičková se pochlubila s narozeným miminkem. Druhého syna porodila před koncem roku 2019.

Andrea Růžičková. Foto: Instagram.com/andrea_kerestesova_ruzickovaAndrea Růžičková. Foto: Instagram.com/andrea_kerestesova_ruzickova

Termín porodu Andrea Růžičková tajila. Když se miminko narodilo, na svůj instagramový účet se herečka nejprve pochlubila fotkou v Instastories a připsala jen krátký komentář: "Za zázrak v náručí."

Reklama

O den později se rozepsala.

"Včera se nám s manželem stalo něco překrásného. Porodila jsem nám druhého syna. Je to ten nejmilejší česko-slovenský uzlíček pod sluncem. Dali jsme mu jméno Jáchym."

"Milujeme. Tak velmi ho milujeme. Děkujeme Ti Bože, za tento dar a zázrak. Děkujeme Oblastní nemocnici Příbram za přijetí. Primáři gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Petrovi Chudáčkovi a MUDr. Daně Chudáčkové za nesmírnou empatii, profesionalitu, lidskost i celému personálu. Ach, není nic víc. Zároveň vám, moji milí, přejeme naplněný rok 2020, “ napsala Andrea Růžičková.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x