Dostane Libor Bouček z VyVolených padáka?

27. listopad 2005  Redakce MS   Lidé  2198 zobrazení  809 slov

Ten ale válí! Je ale opravdu tak dobrý, nebo spíš chytil dobu? Libor Bouček se snaží vytřískat ze současné situace co se dá. Trumfne Leoše Mareše?

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

S chlapeckou tváří, blonďatými vlasy a obtloustlou figurou se ukazuje šestkrát do týdne na televizní obrazovce. Uvádí kolem půlnoci Noční show reality show VyVolení na TV Prima. Ta ale během posledních dní dostává na zadek!

Reklama

Proč? Protože se vysílají česko-slovenští VyVolení a tak lze jednu Vilu, stejné úkoly a „federativní“ partičku sledovat na dvou televizních kanálech. A můžeme porovnávat!

MediaShow již na svých stránkách hodnotilo. Jak? Slovenská Noční show na TV Joj je „akčnější“, do stylu „čágo belo šílenci“. Naopak Bouček předvádí „veřejnoprávní show“, takže je nudná.

Liborovo vzezření je skutečně hodně solidní, inteligentní, zajímavé. Mnozí jej ale považují za kluka. Je trapný, machruje, dělá ze sebe chytrého a je absolutně bez charisma – to není chlap. Lze slyšet na ulici čím dál tím častěji.

Že by se na televizní obrazovce pro příště už neuchytil? Jako moderátor umí mluvit, umí zaujmout, je pohotový. Ale televize je především o vizáži! Bude Bouček angažován i do druhé série VyVolených? Generální ředitel Primy Martin Dvořák naznačil, že by to tak být nemuselo. A Bouček to nemohl v přímém přenosu unést! Ví, že dokud bude na obrazovce, bude žádaný. A Libor peníze tuze rád!

Kdo ale Bouček je? Odkud se vzal? MediaShow to ví, a poví!

Libor Bouček je z Klánovic. Působil na několika lokálních pražských rádiových stanicích. Naposledy na Expresrádiu a vystupoval pod identitou Sigfried Stern. Vysílal společně s Mišelem Gošém, kterého hrál Miloš Pokondrý z Těžkého Pokondru, ranní rádiovou show.

Odtud přešel do Evropy 2. Ta ho angažovala po Zuzaně Belohorcové a ve všední dny po 20. hodině vysílá svou večerní dvouhodinovou show Vyndej To! Na obrazovce ho lze ještě vidět v t-music na Primě. Vloni touto dobou s Terezou Šefrnovou provázel primáckou seznamku Balírna.

MediaShow ale ví mnohem pikantnější seky! „Jsem na ženské v normálu, jako každý jiný chlap. Žádný extrém. Jsem svobodný a mám rád blondýnky,“ vyznává se MediaShow Bouček. V bulvárním tisku je označován za „hřebce“. „Jsem romantik v setkáních, ale praktik v úvahách,“ nezapře se ambiciózní Libor, který míří hodně vysoko!

Líbilo by se mu moderovat Ranní show na Evropě 2? „Že by jako trojka Leoš, Patrik a já? To je zajímavé!“ vyhýbá se přímé odpovědi. Nemá náhodou v plánu sesadit ze sedla ranní partičku v čele s Leošem Marešem?

Rivalita mezi Marešem a Boučkem je navíc podporována i prostřednictvím televize. Oba dva vysílají lifestylovou hitparádu před sobotním obědem. Leoš Eso na Nově, Libor t-music na Primě. Oba dva také působí jako moderátoři v reality show. Mareš v Big Brother, Bouček ve VyVolených.

„Myslím, že mezi námi rivalita není. Pracujeme pod jednou značkou – Evropa 2. Děláme ve stejné firmě. I díky tomu jde rivalita stranou. Leoš je navíc zkušenější,“ tvrdí MediaShow Bouček.

Jak dlouho VyVoleným věnuje ze svého času? „Tři hodiny denně. Procházím záznamy, zjišťuji co se stalo, pročítám scénář. Po skončení Noční show jsem ještě šmíroval ve Vile, dokud byla v Praze,“ říká.

Obdobné to je i v t-music. „Scénáře vycházejí z mé konstruktivní debaty s režisérem Martinem, dramaturgem Davidem, producentem Milošem Věrou a mediálním konzultantem Zdeňkem Dolejším,“ vyjmenovává „tajemné“ postavy ze zákulisí. „A z toho to pak všechno uplácáme.“

O svém působení na Evropě 2 má navíc Libor jasno! „Budu moderovat Vyndej To! až do doby, dokud mě nevyhodí. Jinak když už jsme u těch příprav. Témata do této večerní show se rodí v mnoha pražských restauracích a kavárnách.“ Že by tam popíjeli společně s Markem Gregerou, kterého si Bouček nedávno přivedl jako sekundanta?


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil