Jan Kraus poslal bulvár do háje!

2. prosinec 2005  Redakce MS   Lidé  1788 zobrazení  505 slov

To byl fičák! Jitka Asterová křtila svojí první knížku a její kmotr Jan Kraus ochotně pózoval bulvárním fotografům. Jenže fotka na první stranu? Rozhovor jako otvírák?

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Nic takového! Jan Kraus, současná moderátorská hvězda, která se svým ojedinělým humorem sklízí ohromné úspěchy, ví, jak se propagovat a přitom nesklouznout do bulvárního bahna.

Reklama

Herečka Jitka Asterová, kterou nyní můžete vidět v novácké Ulici, ale především moderátorka super rádiového hitu Frekvence 1 – dvouhodinové relace Sexy život, napsala svojí první knihu v životě. „Ráno jsem se probudila a řekla si: tak a jsem spisovatelka,“ pronesla při slavnostním přípitku a křtění její knihy v Paukertově rybárně na pražské Národní třídě.

To byla sláva! Přišli snad všichni bulvární fotografové a dokonce televizní štáby. Bylo až komické, jak vzaly Krause s Asterovou útokem. Avšak ti ochotně pózovali a dokonce si stačili popovídat. Přišli i hosté – Dr. Plzák a Václav Glazar. Kolegové z talkshow Frekvence 1 Sexy život.

Co se křtilo? Asterka vysílá už čtvrtým rokem unikátní talkshow Sexy život. Ta nahlíží na vztahy, lásku a sex. Každý všední den mezi 11. až 13. hodinou otevřeně mluví o svých zkušenostech.

„Dlouho jsem si myslela, že žena, která se nesvíjí a neřve jako tur, je frigidní. A to jsem být nechtěla. S hraním jsem však skončila, až když jeden milenec nerozpoznal hraný orgasmus a nabyl dojmu, že mám epileptický záchvat...“

Čtenáři si tak mohou přečíst nejrůznější postřehy i praktické rady. Třeba: „Při oblékání spálíte 32 kalorií. Při oblékání ve spěchu 98. Při nečekaném příchodu manžela 1218!“

V Sexy životě na Frekvenci 1 zaznívají i názory odborníků a zážitky posluchačů. V knížce jsou otištěny také příběhy, které Frekvence 1 nemohla odvysílat a skončily v archivu. Nebo články, které Jitka Asterová za dobu vysílání Sexy života publikovala v různých médiích.

A co Jan Kraus? Když ho o rozhovor požádal redaktor z bulvární tiskoviny, souhlasil. Když se ale dozvěděl pro koho to má být a navíc, že bude figurovat na titulní straně – Kraus suše vyřkl ortel: Ne.

„Šéfe, Kraus odmítl. Že to pro nás neudělá…,“ už volal do redakce. Poté to oznámil i samotnému Krausovi, že už informoval svého vedoucího. Kraus se přitom spokojeně usmíval. Asi „vyřizování účtů“ proběhlo podle jeho představ…

Večer pak Jan Kraus vystupoval se svojí novou talkshow v Ústí nad Labem. I zde sklidil obrovské ovace. Takže: Uvolněte se, prosím…


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil