Laďka Něrgešová přišla o seriálovou roli!

5. prosinec 2005  Redakce MS   Lidé  3496 zobrazení  798 slov

To je ale smůla! Vypadalo to na slibnou televizní kariéru a nakonec po Novém roce se možná na obrazovce ani neobjeví. Vzpomene si tak na ní ještě někdo?

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Ladislava Něrgešová se dostala do povědomí především jako moderátorka první velkolepé české reality show Česko hledá SuperStar. Dívaly se na ní a na mladé začínající zpěváky bezmála tři miliony diváků TV Nova.

Reklama

Když skončila první verze na jaře 2004, management Novy zazmatkoval po krachu Milionového páru z vlastní produkce a nasadil druhou řadu ještě letos do prázdnin. Přestože původně počítal s letošním podzimem.

I u druhého pokračování Laďka dostala moderátorskou šanci. Pavel Zuna, šéf projektu, měl pro ni slabost. Proč ne?!

Mezitím Laďka Něrgešová, herečka z pražského Činoherního klubu, získala svoji opravdovou větší filmovou roli. Stalo se tak ve filmu Filipa Renče Román pro ženy.

Vypadalo to na slibně rozjíždějící se kariéru. Jenže ouvej!

Televize Prima se rozhodla vysílat svůj druhý původní český televizní seriál. O Bazénu se mluvilo jako o dalším silném kalibru vůči konkurentovi. TV Nova ovšem dlouho vyčkávala a jakmile zjistila, že tenhle nový seriál primárně určený mládeži Prima nasadí po VyVolených každé pondělí po deváté večerní, udeřila.

Proti Bazénu nasadila reality show Výměna manželek. Ta oslovila mnohem více diváků, než seriálový Bazén. Došlo to tak daleko, že Prima byla nucena improvizovat. Bazén klesal na dno, zatímco Manželky získávaly ohromnou diváckou přízeň. Dvou milionová hranice se blížila...

A co má se seriálem společného Něrgešová? Ta hraje právě v Bazénu. Ve svém prvním velkém televizním seriálu. Koho? Dceru Zadinových (Bolek Polívka a Jitka Smutná), družku Lahváče (Rostislav Novák), a nadšenou ekologistku. V seriálu je věčně nespokojená mladá maminka, která má pocit, že jí mládí utíká pod rukama...

Jinak Laďka Něrgešová po gymnáziu absolvovala soukromou Vyšší odbornou školu herectví pod vedením Veroniky Žilkové či Oldřicha Víznera. Během studií moderovala v pražském rádiu Kiss 98 a věnovala se dabingu. Po absolutoriu nastoupila v Horáckém divadle v Jihlavě, kde rovněž působila v tamním Radiu Vysočina, v roce 2000 se vrátila do Prahy, kde moderovala v rádiu City, pro Českou televizi pořad Letadlo a od roku 2001 je moderátorkou pražského Expresrádia.

A co je s Bazénem? Předčasně skončí!

„Snažili jsme se pro Bazén najít optimální prostor ve vysílání. Čas, ve kterém by se mu i vzhledem ke konkurenci dařilo co nejlépe. Jenže se nám to nepodařilo. Bazén tak ve své polovině skončí,“ říká MediaShow Jana Malíková, tisková mluvčí TV Prima.

„Natáčení bylo přerušeno natočením 20. dílu. Ten odvysíláme v lednu 2006. Jinak rozhodnutí o zastavení seriálu přišlo v listopadu. Původně se měl vysílat až do června 2006. Jestli budeme někdy pokračovat? Uvidíme...“

Začátkem listopadu rovněž přišlo rozhodnutí přemístit Bazén do jiného vysílacího času – neděle 17.30 hodin.

„Seriál Bazén je seriálem pro mladé, ale nejen pro ně. Navíc od počátku rozhodnutí o jeho realizaci s ním bylo počítáno do večerních, nikoli do odpoledních hodin,“ odmítá námitky MediaShow Malíková, proč tenhle seriál byl vybrán do tak nepříznivého času.

Jenže MediaShow ví i něco jiného! Bazén produkuje pro TV Prima společnost PRO TV. To je dceřiná firma slovenského producenta Maya. Pro slovenský server Mediálne.sk například zdroj z této firmy k Bazénu řekl: „Bazén jako komediální seriál pro mladé byl postupnými potřebami Primy posouvaný do polohy rodinného seriálu. A ukázalo se, že to nelze. Při nových požadavcích stanice jsme měli nabídnout jiný produkt a nikoliv přistoupit na pohyby s významy. Už víme, že tyto změny nakonec poškodí zadavatele a příště už takovouto chybu neuděláme.“


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil