Leoš Mareš ukázal nové ferrari. A vrátil se na místo činu, kde v zatáčce boural

26. březen 2017  Redakce   Lidé  1749 zobrazení  223 slov

Leoš Mareš si pořídil bílé Ferrari 488 Spider a vyjel na místo, na které nemá příliš dobré vzpomínky. Před 13 lety projel zatáčku s mobilem v ruce v tehdy červeném ferrari a vyboural se. Tentokrát zavítal na jihočeský Borek, aby zatáčku projel velmi pomalu a ještě se u toho vyfotil.

Leoš Mareš ve ferrari. Foto: Instagram Leoše MarešeLeoš Mareš ve ferrari. Foto: Instagram Leoše Mareše

Zatímco tentokrát má Leoš Mareš Ferrari 488 Spider, tehdy 24. července 2004 měl Ferrari 360 Modena.

Reklama

A s novým fárem vyjel na Borek, kde se buduje dálnice D3 do Českých Budějovic.

Tehdy jel také tímto místem, avšak havaroval. Od té doby se zatáčce, kde moderátor a příležitostný zpěvák-recitátor měl karambol, říká Marešova zatáčka.

Protože měl v té době silná a rychlá auta - a neustále spěchal z akce na akci (za den i večer jich zvládl najednou hned několik i s dlouhými přejezdy) - nebyla to na Borku jediná autonehoda.

Před jihočeskou nehodou nezvládl na severní Moravě své Audi TT a naopak o rok později sestřelil v Praze motocyklistu. Kvůli tomu přišel o papíry a musel si objednávat řidiče.

Leoš Mareš si s novým vozem na Borku nechal vyfotit a fotku postoval na svém profilu Instagramu.

A opatřil ji hashtagy: #ZpátkyDoMinulosti #DejaVu #Retro #PrvníJízda #AchtungDieKurve #ZatáčkaUMareše #MarešovaVytáčka #NejsemŽádnejBorek #BylJsemMladejBlbek #DvakrátDoStejnéZatáčkyRychleNevstoupíš #NejpomalejšíPrůjezdVHistoriiBudějovic


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 2.71 hvězdiček / Hodnoceno: 7x