Petr Lesák se stal módním poradcem!

29. prosinec 2005  Redakce MS   Lidé  4124 zobrazení  612 slov

To je kariéra! Mladý moderátor s chlapeckou tváří u sebe objevil módní choutky a tak před časem na televizní obrazovky uvedl Vypadáš skvěle! To mu ale nestačí.

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Rozhodl se, že vydá i knihu. A učinil tak. Pomohlo mu s tím Radio Impuls. A navíc mu tohle rádio dělá distributora a prodejce zároveň!

Reklama

Petr Lesák je prostě schopný. V roce 2004 si založil svoji vlastní produkční společnost Real TV, spol. s r.o., která vyrábí televizní magazín Vypadáš skvěle! Žánrově je na pomezí reality show a lifestylovým pořadem. Ten vysílá každou středu po 21. hodině první program České televize.

O čem to je?

Lidé, kteří chtějí projít proměnou vizáže či získat novou image, přihlásí se. Jsou pozváni na natáčení, kde jsou odborníci z módní branže a hosté z řad známých osobností. Čekat lze kritiku ze všech stran, nahlížení do soukromí a poté přijde vlastní proměna. Vše navíc sleduje kamera a posléze televizní divák.

Svým zpracováním je to lehčí reality show. Zahraničí zná mnohem tvrdší, které svojí realizací se hodí na komerční televizi. Třeba mezi těmito žánrově módní show kraluje Labuť (The Swan) z americké produkce. Plastické operace jsou tady na denním pořádku…

A jak se jedenatřicetiletý Petr Lesák dostal k moderování?

Svůj profesní život zasvětil rádiu a televizi. Jeho začátky hledejme už počátkem 90. let, kdy byl zprávařem a poté moderátorem rádia Evropa 2. Střihl si moderování odpoledního bloku na Frekvenci 1. Nyní je nějaký ten rok věrný Radiu Impuls, kde moderuje dopolední vysílání. Z televize je znám především jako hlasatel ČT.

Petr je ale také studijním typem! Stále studuje na Univerzitě Tomáše Bati, a to obor „multimediální komunikace“. Předtím studoval na London School of Public Relations, Windsor Institute v australském Sydney. Konkrétně roční obor e-marketing. Jinak ještě předtím maturoval na gymnáziu v Kladně.

„Po návratu z ročního pobytu v Austrálii jsem si uvědomil, že české televize se tím, co vysílají, jak vypadají jejich pořady, tak trochu zapomněly někde v osmdesátých letech minulého století a všechno myslí příliš vážně,“ říká MediaShow Petr Lesák.

A jak by stručně popsal svůj autorský pořad?

„Pořad Vypadáš skvěle! jsem vystavěl a připravil tak, aby měl spád, byl plný hezkých lidí a věcí. Klipový styl střihu, muzika, dobrá grafika - to všechno by mělo přispět k atraktivitě pořadu.“

A pokud jste zvědaví, jak se tento pořad dělá, přečtete si to v knize! Je plná rad, tipů, triků a proměn.

Celá knížka vznikla jako dílo plné originálních fotek, nafocených speciálně pro knihu. Všechny proměny jsou připraveny jen a jen pro tuto publikaci. Nejsou to tedy fota z natáčení a proměn, které jste už viděli v televizi.

Vše nové, jiné, veselé a barevné, s mnoha pracovními postupy, radami a tipy pro ženy i muže. Kniha je členěna do kapitoly o účesech, vizážistice, oblékání, proměnách, bytovém interiéru a zákulisí natáčení pořadu.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil