Renata Kajdžas hlásí počasí od Velkého bratra!

24. listopad 2005  Redakce MS   Lidé  10235 zobrazení  650 slov

Neskutečné! Renata Kajdžas nezahálí! Už nějaký ten pátek je zavřena v domě reality show Big Brother na TV Nova. Kde kdo ji tam nesnáší. Ale ona pilně pracuje! Má dokonalý přehled o počasí, přestože není v Karlových Varech!

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Vlastním jménem Renata Angelov opravdu pochází z nejznámějšího českého lázeňského města. Ale jinak je to blondýnka, která se proslavila zejména uváděním počasí na rádiu Evropa 2. Nejvíc ale zabodovala jako Simona, která napaluje kluky na přání jejich protějšků. Byli nevěrní?

Reklama

Anebo ne? To zjišťovala prostřednictvím éteru. A byl to super hit, který se postaral o masivní poslechovost Ranní show Evropy 2. Simona, resp. Renata Angelov tak vhodně doplnila ranní moderátorský tým – Leoše Mareše a Patrika Hezuckého.

Největší fór byl v tom, že Evropa 2 tajila totožnost cikánské baronky. Nikdo nevěděl, kdo to je! Je to skutečná osoba, nebo ji někdo hraje? Jak vůbec vypadá? Odkud se vzala?

Otázek bylo hodně. Odpovědi žádné! Evropa 2 lišácky neprozrazovala skutečnou postavu Renaty Kajdžas. Navíc málokdo věděl, že Simona a Renata je tatáž osoba! Občas si to někdo myslel, ale na férovku to pořádně nikdo nevěděl! Jen okruh nejbližších přátel a spolupracovníků.

Renata ale postupně začala vystupovat v pojízdné show Evropy 2. Samozřejmě v převleku. Černá paruka, vytahané gatě, holinky… Takže Renata Kajdžas se zhmotnila. Jenže zase nikdo nevěděl, jak vypadá ve skutečnosti!

Její sláva stoupla ve chvíli, kdy se začala objevovat na televizní obrazovce. V novácké estrádě Go Go Šou sourozenců Gondíkových vystupovala společně s další „pochybnou existencí“ – panem Mrázkem.

Tím samozřejmě není nikdo jiný, než-li Patrik Hezucký. Renata s ním vytvořila estrádní dvojici a katapultovala se tak do nejvyšších tuzemských pater showbyznysu.

Nyní se ale rozhodla odkrýt svoji totožnost. Vstoupila do domu Big Brother. Izolovaná od okolí. Pod dohledem kamer. Je skutečnou soutěžící, nebo VIP hostem? Další spekulace…

A ty se rojí čím dál tím více. Bude ještě vysílat na Evropě 2? Nebo je její sláva u konce? Pohasíná její mediální období? Nebo se rozhodla vydat jinou cestou a bude vystupovat pod svojí pravou identitou?

MediaShow zjistilo to, co vás zajímá!

„Naše rosnička Renata Kajdžas předpovídá počasí na Evropě 2 i přes to, že je v domě Velkého bratra. Každý den totiž natočí svůj příspěvek přímo ve vile na Barrandově, a produkce jej pak pošle k nám do rádia,“ informuje MediaShow Richard Klatovský, manažer vztahů s veřejností.

Evropa 2 je totiž mediálním partnerem reality show Big Brother.

„Proto se nejedná o rozhovory, jako tomu bylo doposud, kdy se Leoš Mareš a Patrik Hezucký z Ranní show s Renatou Kajdžas spojovali telefonicky, ale Renata Kajdžas hovoří jen sama. Jak je z mnohých jejích vstupů slyšet, Leoš s Patrikem jí hodně chybí. Vzhledem k povaze soutěže však není telefonický kontakt možný - k tomu se Renata Kajdžas s Leošem a Patrikem vrátí poté, co Renata vilu opustí,“ ujišťuje MediaShow Evropa 2.

Jak se ale Renata dostala do Prahy? My to víme!

Přivedl jí z Karlových Varů tehdejší programový ředitel, který si ji vyhlédl v lázeňském městě. Údajně s ním měla intimní vztah, když zde působil jako regionální ředitel obchodního zastoupení Evropy 2. To jsou ale dávné doby před pěti a více lety.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil