Tereza Pergnerová se odstěhovala na Slovensko!

22. listopad 2005  Redakce MS   Lidé  2831 zobrazení  737 slov

To je megafičák! Z nutnosti se udělala přednost. Tři týdny zbývají do velkého finále reality show TV Prima VyVolení a celý ansámbl se odstěhoval na Slovensko. A to i s Terezou Pergnerovou!

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Ta zažívá opravdu hektické okamžiky. Jako jediná z moderátorského týmu VyVolených se narychlo byla nucena sbalit a odjela se zbývající pěticí soutěžících do metropole na Dunaji. Bratislava teď bude její domov!

Reklama

Nebude tam však sama. S sebou si vzala část štábu, který se stará jen a pouze o VyVolené. Druhá část zůstává v Praze. Stejně jako Libor Bouček a Vlasta Korec. Ten však do Bratislavy se také podívá. Naskok, ale přece! Bude to v rámci pátečního Duelu – 2. a 9. prosince. Prima totiž změnila „jízdní řád“ a bitva o setrvání ve Vile nebude v sobotu! Navíc se koná velké překvapení pro všechny. Budou už jenom dva Duely a při Finále vypadnou dva bojovníci!

To znamená, že Vladko bude mít šanci dát palec Monice až v prosinci. Tento týden se totiž nevyhazuje. Česko-slovenští VyVolení si tedy mohou užívat…

Jinak to ale asi vidí štáb Primy. Se slovenskou TV Joj se byl v rekordně krátkém čase nucen dohodnout na programu VyVolených, aby obě reality show mohly probíhat současně – avšak každá podle svého plánu. Bylo nutné se rovněž zeptat rádia Frekvence 1, zda Terezu Pergnerovou pustí. Ta totiž vysílá každý všední den odpoledne SuperStory.

„Nebyl v tom problém. Terezu bude alternovat Karel Rychlý, večerní moderátor pořadu Rande na Frekvenci 1,“ říká MediaShow Richard Klatovský, manažer vztahů s veřejností.

„Tereza Pergnerová se přesunula na Slovensko. Její moderátorští kolegové zůstávají v Praze, odkud se bude vysílat Rekapitulace a Noční show. Tereza rovněž z Bratislavy odvysílá své Rekapitulace, ale v pondělí bude s hosty v pražském studiu,“ informuje MediaShow Jana Malíková, tisková mluvčí Primy.

Divák by tak neměl poznat nějaké nesnáze. Ovšem v zákulisí to vře! Šéfové Primy musejí řešit jeden problém za druhým. A valí se a valí…

Jak to probíhalo při prvním narychlo přichystaném vysílání z bratislavské Koliby? Tereza v Bratislavě řekla něco jako Libore, je to tvoje, což byl vzkaz pro pražskou režii, aby se odpojila od slovenského vysílání. V okamžiku, kdy se Prima od Jojky odpojila, Tereza v reality show už vůbec se slovenským kolegou Mišou Hudákem nekomunikovala! Pro ni v ten okamžik práce skončila.

Režie v Česku a na Slovensku byly navíc dobře sesynchronizované, takže i když na TV Prima dopředstavili slovenské soutěžící, tak na TV Joj akorát skončila reklama. Všechno jim to krásně vyšlo!

Noční show na Jojce však po technické stránce pokulhávala. Hostem byla Tereza Pergnerová a byl to šok! TV Joj má Noční show špatně osvětlenou! Když se kamera blížila k moderátorovi, tak na něm byl stín kameramana...

To ale není všechno! Pak se rychle kameraman přibližoval k moderátorovi, až drknul o stůl a kamera se zachvěla...

Jaká je tedy Noční show na Jojce? MediaShow hodnotí: Je ve stylu „čágo bélo šílenci“, tedy taková ta mládežnická gesta, která používala dříve Tereza a jde o určitý protipól k Liborovi, který v tomhle porovnání dělá „veřejnoprávní show“.

A poslední informace na konec. Vítěze pohádkové ceny 11 milionů českých korun se dozvíme v neděli 11. prosince 2005!

MediaShow eXtra:

Slováci jsou velmi potěšeni, že se reality show VyVolení spojily v jednu. Prý doposud přepínali mezi oběma. Teď mají vše na jednom programu... Vyplývá to ze slovenských diskusních fór.

Proč Slováci sledují CZ VyVolené? Inu proto, že naši začali o asi tři týdny dříve. Zvykli si na naše postavy a nadále je sledují.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil