Vladko bude na Silvestra na Primě. Neví o tom!

8. prosinec 2005  Redakce MS   Lidé  2088 zobrazení  508 slov

Každopádně se tomu říká podpásovka! Být hlavní hvězdou silvestrovského programu a nevědět o tom. Jak se bude cítit Vladko, až zjistí příští týden, že musí bavit diváky TV Prima? Nezhroutí se?

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Televize Prima chystá bohatého Silvestra. Pryč mají být doby, kdy televize předem vyklízela kolbiště a dělala Silvestra už o den dříve, neboť se nechtěla vydávat do nerovného boje s megalomanskými estrádami TV Nova. Letos naopak chce získat nějaký ten tržní podíl!

Reklama

To, že Vladko Dobrovodský, účastník primacké reality show VyVolení, je štábem protěžován od samého začátku, je známá věc. I houpací křesílko dorazilo do bratislavské Vily. Zároveň je pasován na vítěze od samého začátku. Přesto. Může skončit před cílem.

Prima ale už nyní vymyslela, jak Vladka dobře upíchnout. Spekulovalo se o možné roli televizního kuchtíka, který každý všední den v čase televizních zpráv bude divačkám Primy servírovat nejrůznější pokrmy. A nemělo by jen jít o závodní stravu, jakou do začátku soutěže připravoval v motolské nemocnici.

Nakonec je všechno jinak. Konat se bude Party s kuchařem. Tato relace nahradí Prima vařečku. Inovací samozřejmě prošlo i osazenstvo.

Moderátoři Daniel Kopál a Martin Zounar, kteří pořadem provázeli po několik let, si od vaření odpočinou a nahradí je jeden jediný moderátor Petr Stupka. Ten je zároveň i profesionálním kuchařem. Každou středu ve Škole vaření mu bude dělat společnost jeho žačka Veronika Nováková, kterou diváci znají z dopoledního pořadu Prima jízda.

S Vladkem se tedy počítá do jiných pořadů. Štáb Primy už nyní pro něj vymyslel zajímavý job. Sice krátkodobý, ale už je tu první příležitost!

Deset minut před 22. hodinou Prima v rámci svého silvestrovského programu nabídne Jen neblbni! Na starost to dostal dvorní primácký bavič Zdeněk Izer. Podle jeho stylu půjde o silvestrovskou show plné písniček, scének a skečů.

Vladko Dobrovodský se tak sejde po boku Ivety Bartošové a Kateřiny Brožové!

Fór je ale v tom, že Vladko je ve Vile a o natáčení vůbec neví! Bude mít zájem se podílet na takové švandě? A po boku profláklých tuzemských celebrit?

Prostě má smůlu! Vladko se natáčení účastnit musí. „Zase hledáte senzaci a problém tam, kde nic takového není. Soutěžící dle podepsané smlouvy a dohody se budou účastnit natáčení pořadů, podle potřeby Primy. Na tom není nic divného,“ vzkazuje MediaShow Jana Malíková z TV Prima. „Natáčet se bude příští týden po skončení reality show VyVolení.“


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil