Vladko z VyVolených: To je moje zpověď!

15. prosinec 2005  Redakce MS   Lidé  2855 zobrazení  1388 slov

Exkluzivně! Nikdo jiný to nemá. Pouze MediaShow! Žádný marketingový rozhovor, tvrdá realita! Pravda o VyVolených! Pravda o Vladkovi Dobrovodském! Přečtěte si…

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Rozhovor s vítězem reality show TV Prima VyVolení, Vladkem Dobrovodským. Konal se ve studiu rádia Frekvence 1 v rámci Křížového výslechu. To, co jste z rádia nemohli slyšet!

Reklama

Necháte si křeslo z Vily?

Nechám si ho na památku.

Máte nejhorší zážitek z Vily?

Všechny jsou hrozné. Zvláště když šlo o psycho. Úplně nejhorší je ten Duel, kdy šel Emil s Míšou do něj po svatbě. To jsem totálně psychicky nezvládl.

Bylo to opravdu tak hrozné po tom, co jste zjistil, že jste vítěz a skončil jste na toaletě?

Hledal jsem místo, kde je nejméně kamer. Ale nebrečel jsem. Jenom jsem seděl. Byl jsem vyčerpaný a hrozně se mi klepala kolena. Špatně mi nebylo. Neumíral jsem. Byl jsem jenom mimo.

Souhlasil byste se mnou, že jste měl téměř všechny situace ve Vile pod kontrolou? Prostě jste hrál. Hodně lidí si myslelo, že ne. Ale teď to můžete říct.

Byly tam stresové situace, u kterých jste dělal věci, které byste za normálních okolností nedělal. Jestli jsem hrál? Byla to reality show…

Všichni Vás vesměs chválí. Přesto, jste si vědom, že jste se mnohdy zachoval nefér?

Kritiku snesu. V pohodě.

Třeba tenkrát, když jste šli do slovenské Vily, tak těsně před vstupem jste se obořil na Moniku a začal jste ji opět poučovat. Možná až manipulovat ve stylu, teď smíš tohle, tohle nedělej. Jak matka. Bylo to nutné?

Opravdu? To nevím.

Jestli to budete mít natočené, tak si všimněte…

Tak na to se podívám. Manipulovat s Monikou?

Slovně…

Jo, myslíte to píchnutí? Ne to my jsme byli domluveni. To byl úkol. My jsme šli a já jsem říkal… To jste ale museli vědět, že to je úkol, ne? My jsme měli udělat překvapení, že vejdeme mezi Slováky s tím, že začneme do sebe „rejt“, neboť se ví, že náš vztah Monika versus já není ideální. Tak jsme se měli popichovat. Já do ní, ona do mě. Ale nějak to nešlo… To vám neříkali, že to byl úkol? My jsme měli vyvolat hádku. Jsem opravdu hodně zvědavý, jak to bylo v televizi.

Kdybyste byli bez Slováků ve Vile, jaké by to asi bylo, když byste byli jenom v pěti, ve čtyřech, ve třech?

Víc jsme toho prožili tady v Čechách. Když jsme odcházeli a viděl jsem obrázky, jak odcházíme, tak to se mnou zacloumalo. Nebudu říkat, že ne. Byl to zvláštní pocit. Nebudete tomu asi věřit, ale ukápla mi dokonce slza, přestože jsem to tam v určitých chvílích nenáviděl. Vím, že jsme na Slovensku měli být doma, ale asi se všichni shodneme, že jsme se tam cítili jako na návštěvě. Už jsem to tam moc neprožíval. Vlastně jsem tak nějak rezignoval, přestože tam také byly vypjaté situace. Hrozně jsme tam všichni toho probrečeli. Právě, že potřebuji vědět, jak to vypadalo v televizi, co a jak se vysílalo.

Všechno se neukazovalo. Bylo to velmi šikovně manipulované, tak aby to splnilo svůj cíl…

Musím to vidět. Nevím, jak to vypadalo v televizi, co lidé viděli, ale třeba dění ve slovenské Vile nebylo ideální. Přestože to asi navenek vypadalo, jak všichni spolu obědvají a spolupracují, tak to bylo hodně falešné. A myslím si, že na to nejvíce doplatily v citech holky. Zejména kluci rozehrávali nevhodné hry. To, co hrál Ríša na Katku, to bylo hodně nefér.

Jak vnímáte fakt, že si neodpočinete. Musíte teď pořád někam jezdit a točit pro televizi zábavné pořady…

Už jsem něco slyšel. Co mi zbývá. Řeknou mi, teď pojedeš sem, potom tam a já to prostě udělám. Co můžu dělat? Nic!

Vraťme se ještě k Jindřichovi. Jste z nemocniční kuchyně, kde se musí dodržovat přísná hygienická pravidla a teď do Vily přišel Jindřich. Řekněte pravdu…

Měl jaksi trošičku domorodé zvyky. Za tu dobu se to zlepšilo. Já nevěděl, že je prostě takový, jaký je. Jenom jsem v životě něco takového neviděl. On byl opravdu extrémní člověk. Jenom jsem se potom na to všechno usmíval, protože vím, že i Gina se snažila ho předělat k lepšímu.

Jak jste vnímal Reginu při tom, když v úvodu začala stříkat sprejem a hrála si s noži u melounu?

Tenkrát jsem tam snad ani nebyl. Moc si to nepamatuji. Asi jsem ještě spal. Vím, že to nebylo příjemné. Prostě Gina…Gina je extrémní člověk…

Regina šla do VyVolených pro peníze. Měla naplánovaný scénář. Měl jste také dopředu něco naplánované?

Dejme tomu, že si někdo naplánoval scénář. Myslíte si, že by to celou dobu vydržel? Nikdy neodhadnete člověka naplno. Spoustu věcí můžete předvídat, odhadnout, očekávat je, ale stejně něčím překvapí. Je věc názoru, zda lidé ve Vile měli připravený scénář… Když jste zrovna rozčílený, reagujete podle nějakého plánu? To přece nejde…

Neuvažoval jste o kariéře kněze? Máte dobře naučené vemlouvání. Umíte ovládat lidi…

Jsem věřící. Ale moje máma to neměla ráda, protože je z Prešova a tam je to hodně přehnané. Tam se pořád říká, co se smí a co se nesmí. Tady v Čechách to naštěstí s tím katolicismem není tak hrozné. Mám pocit, že po rozdělení Československa se tam pořád vracejí k tomu Pánu Bohu a to není moc ideální. Neuznávám to.

Dovolte mi se ještě zeptat na vašeho přítele Roberta. On to velmi intenzivně s vámi prožíval. Bál se, aby to s vámi neseklo. Nerozejdete se s ním, že ne?

Jaký by to mělo smysl? Rozejít se s člověkem, který byl při mně? Myslím si, že jsem natolik chytrý člověk, který ví, že by si mohl ublížit. Teď jsem něco vyhrál. Představte si mě, že teď mě lidé znají. A hledejte partnera. To je těžké. Nebudete mít kde. Nestěžuji si a ani nechci nad takovými věcmi přemýšlet. Potřebuji člověka, kterého mám v srdci.

A na závěr ještě: jak jste se naučil tancovat?

Třeba balet je můj koníček. Tanec je skvělý. Moje máma ho dělala a i já jsem tančil klasický tanec. Čtyři roky. Od 12 do 16 let. A řeknu vám, že jsem dřel. Dostal jsem se až do nejvyšší skupiny.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil