Hurá na nákupy

30. prosinec 2005  Redakce MS   Lifestyle  2355 zobrazení  224 slov

Neváhej! Staň se konečně v novém roce módní hvězdou. Jak? Vyraž na nákupy. V lednu k tomu budeš mít tu nejlepší příležitost. Vytáhni své úspory a peníze od babiček a mrkni se po obchodech.

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Počátek ledna je ten správný čas k nakupování. Všechny tvé oblíbené obchůdky vytáhly do boje o zákazníky se zajímavými povánočními slevami.

Reklama

Určitě i za chladných zimních nocí vyrazíš někam na party. Neznám lepší kombinaci, než je zajímavý top a k němu džíny. Můžeš vybírat z nepřeberné škály. Nejvíc ti bude slušet top se špaletovými ramínky. Těsnější pod prsa a dolů mírně rozšířen. Nejen, že vypadá princeznovsky, ale navíc výborně skryje pár kilogramů navíc na bříšku.

Vybírat můžeš z nepřeberného množství, hedvábné, sametové, s flitry, kamínky, výšivkami nebo volánky. Je to na tobě. Nezapomeň však, že méně je někdy více. Pokud si koupíš výrazný top, neber si příliš nápadné doplňky a nepřežeň to s líčením. Krásné topy za super ceny jsem zahlédla v obchodech Mango, Orsay, Zara, Vero Moda, NewYorker, Promod, Jannis či Bloom.

Teď můžeš vyrazit s kámoškou nebo mamkou na nákupy. Přeji krásné úlovky za dobré ceny.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil