Titul Miss Šantovka 2023 v Olomouci putuje do Liberce

21. březen 2023  Redakce   Lifestyle  517 zobrazení  399 slov

Historicky třetí vítězkou soutěže krásy Miss Šantovka v Olomouci se stala Hana Cermanová z Liberce. Titul I. vicemiss si odnesla Klára Zemanová a ze třetího místa se radovala teprve patnáctiletá Karolína Jelínková.

Miss Šantovka v Olomouci. Foto ŠantovkaMiss Šantovka v Olomouci. Foto Šantovka

Odborná porota vyhlásila i další dva mimořádné tituly. Miss Sympatie se stala Nikola Saňáková, titul Miss Silueta získala Estel Gregorová. Semifinále a finále soutěže Miss Šantovka se konala v olomoucké obchodní galerii.

Reklama

Soutěž krásy měla tři kola. Nejprve v castingu vybrala porota ze zhruba čtyř desítek přihlášených dívek semifinálovou dvacítku, která strávila během března jeden den na soustředění v Galerii Šantovka.

„Během něj absolvovaly dívky i vzdělávací program, pronikly do světa sociálních sítí a vyzkoušely si i spolupráci přímo v nákupní galerii při natáčení videí nebo pořizování marketingových materiálů,“ popsala ředitelka Galerie Šantovka Michaela Mitáčková.

Pro vítězku, jednadvacetiletou Hanu Cermanovou nebyla soutěž první zkušeností. Je držitelkou několika titulů soutěží královen krásy.

„Vůbec jsem nečekala to, že bych se mohla dostat do finálové desítky, natož se na druhý den stát vítězkou. Ve chvíli vyhlášení mě to dojalo k slzám, byl to velký nával emocí. Moc se těším na spolupráci s Galerií Šantovka a na všechen společný čas, protože je to opravdu něco, o čem sní spoustu slečen,“ uvedla nově kralující Miss Šantovka, která studuje pedagogiku a psychologii.

V porotě kromě pořadatelů a zástupců partnerů zasedla také módní návrhářka Sandra Švédová, uznávaný módní fotograf Artur Kopf či loňská vítězka Julie Hojdyszová, která se i během castingů podělila s dívkami o cenné zkušenosti.

„Jsem vděčná Šantovce, že ve mně objevili něco, co doposud nikdo jiný neviděl. Velmi mi zvedli sebevědomí a zjistila jsem za tu dobu spolupráce, že na sobě nepotřebuji nic měnit a že mohu mít ten silný hlas a podpořit ženy, aby na sobě pracovaly, aby se nebály stát za svým názorem, byly silné, a aby se především zaměřily na svoji osobní krásu,“ řekla během finále Julie Hojdyszová.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 3x