Vánoční mejdany

11. prosinec 2005  Redakce MS   Lifestyle  1190 zobrazení  819 slov

Blíží se Vánoce! Kromě nakupování dárků, pečení cukroví a měsíčního stresu, jestli vše stihnete, k nim neodmyslitelně patří spousta vánočních mejdanů. Letos určitě absolvujete nejméně jeden, takže se na ně musíte náležitě s předstihem připravit.

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Máme tu několik podrobných triků jak být letos na party za originální hvězdu! Podle věku se můžete ocitnout letos na několika akcích… Kam vyrazíte?

Pokud patříš do nejmladší cílovky, tedy je ti mezi 12 – 18 lety, určitě chodíš ještě do školy. Počítej tak jedině se školní besídkou! Ale i ta může vypadat dost suprově.

Reklama

Jak by mohl vypadat program? Třeba takhle: soutěž o nejhezčí či nejošklivější masku, diskotéka a nějaká ta soutěž o čokoládové figurky. S prostorem konání akcičky si také hlavu moc nelámejte! Postačí třída, v lepším případě jídelna a pokud by mělo jít o celoškolní mejdan, tak navrhněte tělocvičnu.

Co na sebe? Určitě nějaký vychytaný vtipný kostým. Není nic horšího, než aby tě Maruška z áčka trumfla jako loni! Meze se nekladou… Využijte krepáku, blýskavých mašlí, třpytek, kamínků, sprejů, barev na obličej… Můžeš jít vlastně za cokoliv. V papírnictví se dá sehnat spousta škrabošek, umělých nosů a paruk. Nezapomeň: cení se hlavně originalita a provedení!

A abys byla cool, tak si pohraj se svojí hlavou! Zkus zábavnou a vtipnou čepici nebo klobouk, nebo si vytvoř bláznivý účes. V drogériích se běžně prodávají barvy na vlasy ve spreji na jedno použití. Tak směle do toho!

Chodíš na vysokou? Tak to ti bude tak mezi 18 – 26 lety. Pokud zrovna ve třídě neholdujete pouze hospodským posezením, ale chcete si i užít a zjistit, zda zrovna Tomáš je i něco jiného než pilně studující student, udělejte si pořádné „mejdlo“.

Co je cílem programu? Třeba: pokecat se spolužáky o tom co je nového, propít se do rána a pořádně se vyblbnout.

Realizovat to lze na pokoji na koleji, ve společenské místnosti na koleji, v baru na koleji, hospodě na koleji či v klubu na koleji.

Co na sebe? Jsou-li povinné kostýmy, což bývá na vysokoškolských akcích zvykem, rozhodně si nechte na kostýmu záležet. Jde přece o recesi. Doporučuji nějaký lehce vulgární, vtipný a nápadný kostým. Ten lze doplnit i nějakou tou maskou na obličeji. Typ účesu volte střídmě. Opět podle kostýmu, něco méně náročného. Spát půjdete jistě až na přednášce.

A ještě upozornění. Dej si na pokoji půl litru vína pro dobrou náladu, přines flašku a karton cigaret, zaplať konečně sekeru na baru za tenhle semestr a popřej barmanovi Šťastné a veselé…

A na závěr firemní večírek pro zkušenější.

Jaký zvolit program? Klasiku! Večeře, probrat s kolegyněmi jestli mají napečeno a uklizeno, svěřit se, že letos nebude mýt okna a opravdu děláte Vánoce pro své dvacetileté děti naposledy, vypít několik drinků a taxíkem domů.

Kde? V prostoru firmy, salonek příjemné restaurace, oblíbený firemní bar anebo osvědčená hospoda.

Co na sebe? Pokud nejsou předepsané kostýmy, pak zahoďte eleganci a rozbouřete vody mezi spolupracovníky, vezměte si něco jiného než nosíte běžně do zaměstnání, chce to mladiství look, zapojit fantazii. Kupte si blýskavý top nebo vyrazte v delší pohodlné tunice. V trendy tričku a la Horečka sobotní noci způsobíte nebezpečné vlnobití mezi kolegy.

Co na obličej? S make-upem to nepřežeňte! Myslete na to, že akce možná potrvá do ranních hodin a vypadat už po půlnoci jako klaun? Takže doporučuji jen lehký make-up, tvářenku, zvýrazněte si oči řasenkou a na rty naneste třpytivý lesk nebo rtěnku.

Jak upravit vlasy? Pokud chodíte do práce v culíku, nechte je rozpuštěné a naopak. Rozhodně není dobrý nápad česat si drdol nebo nějaký jiný náročný účes. Není nic horšího, než se celý večer strachovat,že se vám ten výtvor za tři kila rozpadne.

Nezapomenout! Dát si doma panáka na kuráž, vzít cukroví na ochutnání, lahvičku vína nebo něco ostřejšího, peníze na taxíka, popřát šéfovi(!) a kolegům Šťastné a veselé…


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil