Kulič se snažil uplatnit i svoje prvoligové zkušenosti z hráčské kariéry, ale i z nedávných trenérských štací. Jako hráč prošel vícero kluby.
„Za největší úspěch považuji mistrovský titul se Spartou Praha v roce 2007 pod vedením trenéra Michala Bílka. Udělali jsme double, což bylo super. Dařilo se nám a namátkou mohu jmenovat spoluhráče, jako byli Pavel Horváth,Tomáš Řepka, brankář Jaromír Blažek, Libor Došek, Karol Kisel, Zdeněk Pospěch. Ve Spartě v té době hráli i Patrik Berger, Bony Wilfried, co jméno – to osobnost. A bylo jich samozřejmě více,“ vybavil si Marek Kulič.
Tato část je MEDIASHOW.cz Premium
Vyzkoušejte prémiovou sekci s prémiovým obsahem za prémiovou cenu:
Zdarma registrovat
Zaregistrujte se přímo na webu či přihlaste se přes Seznam přímo teď.
A dočtěte si celý článek.








