Drazí sousedé, Na vodě či nová show Tvoje tvář má známý hlas. To jsou jarní novinky na Nově

27. leden 2016  Redakce   Média  3331 zobrazení  207 slov

Nova plánuje na jarní televizní sezónu 2016 nasadit dva nové seriály a zábavní reality show. Vsadí na seriály Drazí sousedé a Na vodě. Sobotní večery mají patřit zábavní reality show Tvoje tvář má známý hlas.

Veronika Kubařová a Lukáš Lagmajer v seriálu Na vodě. Foto: archiv TV NovaVeronika Kubařová a Lukáš Lagmajer v seriálu Na vodě. Foto: archiv TV Nova

Novým pořadem ve vysílání bude komediální seriál Na vodě, který startuje v neděli 7. února 2016. V hlavní rolích se objeví Tomáš Klus, Lukáš Langmajer nebo Lukáš Pavlásek.

Reklama

Další novinkou je seriál Drazí sousedé. Vysílat se bude dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve středu. V seriálu si zahrají napříkaldd Milan Šteindler, Dana Batulková, Lenka Zahradnická nebo Tomáš Novotný.

Nova seriál Drazí sousedé označuje jako hlavní novinku letošního jara. Má jít o komediální seriál, ve kterém se proti sobě postaví příbuzní z města s obyvateli malé české vesnice.

Sobotní večery mají patřit zábavní reality show Tvoje tvář má známý hlas. Jde o licenční formát, v originále pod názvem Your Face Sounds Familiar.

I nadale v jarní sezóně budou pokračovat seriály Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Atentát a reality show Výměna manželek. Naopak skončil seriál Doktoři z Počátků.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 2.8 hvězdiček / Hodnoceno: 5x