Grafické změny TV Prima

5. leden 2006  Redakce MS   Média  2102 zobrazení  209 slov

TV Prima se po necelém roce rozhodla změnit svoje logo. A to tak, že zaměnila pouze barvu tyrkysovou za bílou. Samotná grafika loga se příliš nezměnila. Změnilo se jen to, že se logo již neotáčí.

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Ale změna loga není jedinou. Pořad Tescoma Prima vařečka zastoupil pořad Párty s kuchařem. Ovšem znělka tohoto pořadu se příliš nevyvedla. Pokud si vzpomínáte na jednu reklamu, kde se cinkalo nádobím, dá se říci, že Prima touto reklamou celkem úspěšně inspirovala. Otázkou však je, zda lidé toto spíše rámusení ve formě cinkání příborů, šufánků, hrnců, pokliček a kdoví čeho ještě, vydrží 30 sekund.

Reklama

Starší znělky Prima vařečky měly ve znělce píseň, a lidskému uchu přirozenou hudbu. Ve znělkách se rovněž hýbalo kuchyňské „náčiní“.

Pozitivní změnou v grafice jsou upoutávky na pořady. Divák totiž hned ví k čemu daná upoutávka je.

TV Prima rovněž potvrdila svoji úspěšnost ve tvorbě upoutávek. Tady je Prima absolutní jedničkou v této tvorbě. V první řadě jsou perfektně nastříhány, tak že to někdy vypadá jako dialog různých herců (pokud jsou sestříhány dva a více filmů dohromady) a v druhé řadě skvělý dabing.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil