HBO Max už je v severní Evropě a ve Španělsku. V roce 2022 má být i v Česku

27. říjen 2021  Redakce   Média  306 zobrazení  215 slov

Stále více populární streamovací služby se etablují i na evropském kontinentu. Americká HBO Max vstoupila do Evropy ze severu a jihu. V roce 2022 má být k dispozici i divákům na českém trhu.

Televizní ovladač, ilustrační foto. Foto: PixabayTelevizní ovladač, ilustrační foto. Foto: Pixabay

Streamovací platforma od WarnerMedia zahájila 26. října 2021 ve skandinávských zemích a ve Španělsku. Odstartovala tím vstup na evropské trhy. V roce 2022 zvýší svou přítomnost na 27 zemí, ato včetně České republiky.

Reklama

HBO Max ve své nabídce spojuje na jednom místě seriály a filmy od Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network a Max Originals. HBO Max nahrazuje stávající streamovací služby poskytované pod značkou HBO.

„HBO Max je teď dostupné v šesti evropských teritoriích a 21 dalších přijde na řadu v roce 2022,“ uvedla Christina Sulebakk, generální ředitelka HBO Max EMEA.

Firma už dříve oznámila, že urychlí zařazování filmů z produkce Warner Bros. po jejich uvedení do kin. V nabídce HBO Max mají být už 45 dní po kinopremiéře.

Vedle HBO Max se v příštím roce na českém trhu očekává také zahájení služby Disney+. Ta svůj vstup do zemí střední a východní Evropy posunula na léto 2022.

Plánován je i vstup platformy Discovery+, avšak zatím bez konkrétního data zahájení provozu.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x