Odstartuje Canal+ Sport. Českým divákům nabídne anglický fotbal

30. červen 2022  Redakce   Média  1488 zobrazení  419 slov

Nový placený televizní kanál zahájí vysílání s novou fotbalovou sezónou v Anglii. Na tamní Premier League bude nová televize zaměřena. Získala do reportérského týmu kromě Jaromíra Bosáka i Karla Häringa.

Canal+ SportCanal+ Sport

Od 4. srpna 2022 začne vysílat sportovní kanál Canal+ Sport. Nabídne všech 380 zápasů anglické nejvyšší soutěže Premier League v přímém přenosu. Nový kanál přináší společnost Canal+ Luxembourg, provozující televizní platformy Skylink a freeSAT.

Reklama

Kromě kompletní sady přímých přenosů s českým nebo slovenským komentářem, konferenčních přenosů souběžně hraných zápasů a tradičních zápasových studií nabídne také řadu doprovodných pořadů, pravidelnou týdenní talkshow s hodnocením odehraného kola nebo magazín věnovaný virtuální soutěži Fantasy Premier League.

Canal+ Sport bude součástí nabídky programů platforem Skylink a freeSAT na satelitu Astra 23,5°E, při využití aplikace Skylink Live TV včetně přístupu ke všem současně hraným zápasům a konferenčnímu přenosu. V dalších platformách Canal+ Sport zatím nebude.

Nová sezóna anglické Premier League odstartuje 5. srpna ve 21.00 zápasem mezi týmy Crystal Palace a Arsenal.

Program Canal+ Sport bude u Skylinku a freeSATu zařazen do nové nabídky Kombi+, jejíž měsíční cena bude od 1. srpna začínat na 349 Kč (pro internetovou televizi).

Součástí stejného balíčku jsou i další sportovní programy, včetně Sport1 a Sport2. Samostatně bude možné program Canal+ Sport předplatit za 189 Kč měsíčně. Obě nabídky bude možné objednat v průběhu července v rámci předprodeje.

Fotbaloví komentátoři Canal+ Sport

Canal+ Sport představil prvních šest lidí, kteří se na obsahu podílejí.

Jaromír Bosák – respektovaný sportovní komentátor se třemi dekádami zkušeností.

Matúš Lukáč – slovenský moderátor a expert na Premier League.

Radoslav Kováč – bývalý hráč West Hamu a fotbalový expert pro zápasová studia.

Jiří Hošek – novinář, bývalý zpravodaj ve Velké Británii a autor komentářů pro magazín Hattrick a server efotbal.cz.

Karel Häring – bývalý fotbalový expert deníku Sport a někdejší šéfredaktor magazínu Football Club a nyní specialista, editor a dramaturg programu Canal+ Sport.

Karel Tvaroh – bývalý hráč Sparty Praha a zástupce mladé generace fotbalových expertů, moderátor stanice Canal+ Sport


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x