Televizní Silvestr 2005

1. leden 2006  Redakce MS   Média  2224 zobrazení  205 slov

Rok 2005 skončil a televizní stanice se tak jako každý rok předháněly, kdo bude mít lepší Silvestr. Předháněly se ale jen Nova a Česká televize. Prima uvedla pořady, které mohou diváci vídat po celý rok, ovšem se silvestrovským tématem.

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Jedinou výjimkou byl pořad Sanatorium Báry Štěpánové.

Reklama

Zatímco Nova uvedla svůj „silvestrovský maraton“ již po několikáté, ČT stavěla silvestrovský večer na pořadech konkurenčních televizí. Zastavím se tedy u Silvestra ČT.

Česká televize má dostatek svých pořadů (Pošta pro tebe, Dobré ráno apod.). Nevím tedy, proč se snažila „parazitovat“ na pořadech Novy a Primy.

V uplynulých letech to byly pořady Chcete být milionářem?, Nejslabší, máte padáka!, Nikdo není dokonalý atd. Letos to pro změnu byla reality show VyVolení (alespoň podle toho co jsem viděl).

Mohla také vysílat silvestrovské Události, které běžely na ČT24, ve kterých byly ukázány „přeřeky“ moderátorů v živém vysílání a posléze příslušným moderátorem vysvětleny, jak to tenkrát bylo.

Takže vzhledem k tomu, že Silvestr 2006 bude pravděpodobně stejný jako ten loňský 2005, uvítal bych, aby ČT vysílala satiru na své vlastní pořady a nikoli na pořady jiné.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil