Na Viktorce v Plzni se už nadělovalo

20. prosinec 2022  Redakce   Plzeň  519 zobrazení  195 slov

Vánoce na Viktorce Plzeň přinesly radost dětem i zvířatům. K tradiční benefiční akci plzeňských fotbalových mistrů se připojil také Plzeňský kraj, který i díky svým partnerům připravil nejen dárky pro děti, ale předal i více než šest desítek beden potravin plzeňské ZOO.

Foto Plzeňský krajFoto Plzeňský kraj

„Kolegyním se podařilo domluvit naprosto fantastický dar, kdy jsme díky Tesco Stores mohli na šest desítek beden s ovocem a zeleninou rovnou převézt do zoologické zahrady a já jich jen několik symbolicky položil pod vánoční stromeček na plzeňské Viktorce, kde jsme si společně s celým fotbalovým týmem zazpívali vánoční kolegy,“ zářil spokojeností hejtman Plzeňského kraje Rudolf Špoták.

Reklama

Oblíbená akce se konala přímo v Doosan Areně. Vůbec poprvé se jí účastnil kompletně celý fotbalový tým a fanouškům byly dokonce překvapivě představeny i nové posily - Matěj Vydra a Roman Květ.

Během programu vystoupil dětský pěvecký sbor Andílci, proběhl soutěžní viktoriánský kvíz o ceny, ale zejména byly připraveny dva vánoční stromečky splněných přání. Pod jedním se hromadily dárky pro dětské oddělení Fakultní nemocnice Plzeň a pod tím druhým pro plzeňskou ZOO.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x