Plzeň a Prazdroj pokračují v dlouholeté spolupráci

7. září 2021  Redakce   Plzeň  819 zobrazení  296 slov

Město Plzeň a Plzeňský Prazdroj dlouhodobě spolupracují na řadě projektů, které pomáhají rozvíjet cestovní ruch i místní kulturní a společenský život.

Ilustrační snímek z Plzně. Foto MediashowIlustrační snímek z Plzně. Foto Mediashow

Společně podporují také projekty v oblasti rozvoje města, životního prostření či bezpečnosti. To vše znovu potvrzuje smlouva mezi městem a pivovarem.

Reklama

Město Plzeň a plzeňský pivovar uzavřely smlouvu o spolupráci již 17. rokem. Plzeňský Prazdroj patří mezi největší zaměstnavatele v Plzni a plzeňské pivo proslavilo město po celém světě.

Dlouhodobá spolupráce ukazuje, že Prazdroj je společností, která se cítí být aktivní součástí města, podporuje Plzeňany a jejich projekty a aktivně se podílí i na rozvoji města svou péčí o areál pivovaru a jeho další rozvoj. Prohlídkové trasy pivovaru patří mezi nejnavštěvovanější turistické cíle v Plzni.

Smlouva zohledňuje dlouhodobé společné aktivity města a pivovaru i menší projekty a akce na letošní rok. Důležitým bodem spolupráce je společná propagace Plzně formou marketingových kampaní nebo podpora festivalu Industry Open, který se věnuje industriálním památkám v plzeňském regionu.

Důležitým prvkem spolupráce je společná péče o Plzeňské historické podzemí, které je součástí návštěvnických provozů Prazdroje a patří mezi vyhledávané turistické cíle.

Prazdroj bude dál přispívat k oživení veřejného prostoru a podporovat projekty starající se o životní prostředí ve městě prostřednictvím svého grantového programu Prazdroj lidem. To je v souladu s veřejným závazkem Prazdroje stát se do roku 2030 uhlíkově neutrálním pivovarem.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x