Ozbrojený muž pobodal servírku v pražském baru. Policisté po útočníkovi vyhlásili celostátní pátrání

23. prosinec 2019  Redakce   Praha  1019 zobrazení  231 slov

Po Praze se pohybuje nebezpečný muž, který pobodal servírku v baru ve Vltavské ulici na Smíchově. Policisté se domnívají, že je to stejný útočník, který má na svědomí dvě přepadení z minulého týdne.

Policie, ilustrační foto. Foto: Události112.czPolicie, ilustrační foto. Foto: Události112.cz

Zhruba 45letý muž odmítl zaplatit útratu v pražském baru, ženu napadl nožem a po útoku utekl. Zároveň odcizil servírce peníze.

Reklama

Násilný čin, který se odehrál v pondělí (23.12.2019) kolem 16.30 hodin ve Vltavské ulici na Smíchově, vyšetřují pražští kriminalisté.

Podle vyjádření policie muž ženě způsobil mnohačetná bodná zranění a ve vážném zdravotním stavu byla převezena do nemocnice, kde byla uvedena do umělého spánku. Pachatel zároveň odcizil tržbu, která činila několik tisíc korun.

Jedná se o další podobný trestný čin, který zřejmě podle policistů způsobil stejný muž. Kriminalisté dle popisu identifikovali, že by útočník měl mít 45 let a na webu policie zveřejnila i jeho fotografie. Policisté varují, že muž je ozbrojený a nebezpečný.

Veřejnost by se neměla pokusit muže sama zadržet, ale okamžitě volat linku 158.

Pražští kriminalisté vyšetřují již dvě předchozí přepadení.

Minulý čtvrtek měl útočník přepadnout květinářství na Florenci, odkud si odnesl hotovost. Další přepadení se odehrálo na Proseku, kde přepadl seniora.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x