DP Karlovy Vary je opět top zaměstnavatelem regionu

31. květen 2023  Redakce   Regiony  398 zobrazení  571 slov

V prestižní celostátní soutěži Sodexo Zaměstnavatel regionu opět bodoval Dopravní podnik Karlovy Vary. Na medailových pozicích se umisťuje již několik let po sobě, v letošním roce získal první místo a titul Zaměstnavatel regionu 2023 v Karlovarském kraji v kategorii do 500 zaměstnanců.

Ilustrační snímek z Karlových Varů - autobusový terminál u horního nádraží (květen 2023). Foto MEDIASHOWIlustrační snímek z Karlových Varů - autobusový terminál u horního nádraží (květen 2023). Foto MEDIASHOW

Reklama
„Dopravní podnik se v soutěži Sodexo zaměstnavatel roku pravidelně umísťuje na medailových pozicích již od roku 2017, takže jsme velmi hrdí na to, že jsme v letošním roce dosáhli na té nejvyšší medailové pozice,“ sdělil místopředseda společnosti Lukáš Siřínek a dodal:
„Smyslem soutěže je ověřit si, jak si naše společnost stojí v konkurenci firem ze soukromého sektoru. Nejen svým přístupem k zaměstnancům, ale i platovým podmínkami, benefity, možností osobního a kariérního rozvoje, společně s možnostmi dalšího vzdělávání. Plně si uvědomuji, že všichni kolegové z DPKV jsou pro fungování naší společnosti klíčoví, stejně jako podpora od našeho jediného akcionáře, tedy města Karlovy Vary. Díky této podpoře jsme schopni nabídnout takové podmínky, které nám pomohly k zisku první příčky.“
„Velmi důležitá je pro nás stabilita v personální politice a péče o zaměstnance. Taková starost se totiž z dlouhodobého hlediska vyplatí. Když si zaměstnance hýčkáte, zůstávají motivovaní, spokojení a snižují se náklady na nábor a hledání i zaučování nováčků. Uvědomuji si, že právě zaměstnanci jsou  tím nejcennějším, co společnost má, a proto první příčku v této soutěži vnímám jako hnací motor, který nenecháme nikdy vyhasnout,“ říká předseda představenstva DPKV Jiří Vaněček.

Uvedl to web města Karlovy Vary.

„Dopravní podnik se v soutěži Sodexo zaměstnavatel roku pravidelně umísťuje na medailových pozicích již od roku 2017, takže jsme velmi hrdí na to, že jsme v letošním roce dosáhli na té nejvyšší medailové pozice,“ sdělil místopředseda společnosti Lukáš Siřínek a dodal:

„Smyslem soutěže je ověřit si, jak si naše společnost stojí v konkurenci firem ze soukromého sektoru. Nejen svým přístupem k zaměstnancům, ale i platovým podmínkami, benefity, možností osobního a kariérního rozvoje, společně s možnostmi dalšího vzdělávání."

“„Velmi důležitá je pro nás stabilita v personální politice a péče o zaměstnance. Taková starost se totiž z dlouhodobého hlediska vyplatí. Když si zaměstnance hýčkáte, zůstávají motivovaní, spokojení a snižují se náklady na nábor a hledání i zaučování nováčků. Uvědomuji si, že právě zaměstnanci jsou  tím nejcennějším, co společnost má, a proto první příčku v této soutěži vnímám jako hnací motor, který nenecháme nikdy vyhasnout,“ říká předseda představenstva DPKV Jiří Vaněček.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x