Havířov má svou komunikační strategii

19. únor 2023  Redakce   Regiony  216 zobrazení  500 slov

Web města Havířova v tiskové zprávě připomíná, že komunikace je důležitým pilířem pro fungování společnosti. Sdělit názor, svou potřebu, myšlenku, to vše je důležité pro to, aby se společnost rozvíjela a posouvala vpřed.

Ilustrační snímek z Havířova - část Šumbark. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek z Havířova - část Šumbark. Foto MEDIASHOW

Reklama
Význam komunikace roste o to víc ve veřejné správě, která by měla komunikovat jazykem veřejnosti a být otevřená občanům.
Právě z toho důvodu vznikla Komunikační strategie statutárního města Havířova pro období 2022-2028, která představuje konkrétní soubor opatření a postup, jak má úřad komunikovat s veřejností a jakým způsobem šířit tok informací tak, aby se dostal ke správné cílové skupině. Komunikace úřadu navenek není jedinou strategickou oblastí, které se tato Komunikační strategie věnuje.
Důležitou součástí dokumentu je rovněž soubor cílů a opatření zaměřených na zefektivnění interní komunikace, tedy komunikace uvnitř úřadu. Součástí Komunikační strategie je Akční plán, který obsahuje přehled opatření ke zlepšení interní a externí komunikace s realizací v období 2022-2023. S novou Komunikační strategií a Akčním plánem se mohou zájemci seznámit na webu města v sekci „Rozvojové dokumenty“.
Komunikační strategie statutárního města Havířova pro období 2022–2028 je zpracována v rámci projektu „Otevřené a přívětivé město Havířov",

Význam komunikace roste o to víc ve veřejné správě, která by měla komunikovat jazykem veřejnosti a být otevřená občanům.

Právě z toho důvodu vznikla Komunikační strategie statutárního města Havířova pro období 2022-2028, která představuje konkrétní soubor opatření a postup, jak má úřad komunikovat s veřejností a jakým způsobem šířit tok informací tak, aby se dostal ke správné cílové skupině.

Komunikace úřadu navenek není jedinou strategickou oblastí, které se tato Komunikační strategie věnuje. Důležitou součástí dokumentu je rovněž soubor cílů a opatření zaměřených na zefektivnění interní komunikace, tedy komunikace uvnitř úřadu.

Součástí Komunikační strategie je Akční plán, který obsahuje přehled opatření ke zlepšení interní a externí komunikace s realizací v období 2022-2023. S novou Komunikační strategií a Akčním plánem se mohou zájemci seznámit na webu města v sekci „Rozvojové dokumenty“.

Komunikační strategie statutárního města Havířova pro období 2022–2028 je zpracována v rámci projektu „Otevřené a přívětivé město Havířov".


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x