Karviná je připravena vybudovat velkokapacitní očkovací centrum

12. únor 2021  Redakce   Regiony  1542 zobrazení  340 slov

Karviná ve spolupráci s Nemocnicí s poliklinikou Karviná-Ráj a Moravskoslezským krajem připravuje velkokapacitní očkovací centrum. To by mělo vzniknout v Obecním domě Družba.

OD Družba. Foto Marek BěhanOD Družba. Foto Marek Běhan

 

Reklama
Zástupci města a nemocnice si prohlédli prostory v Obecním domě Družba a po posouzení konstatovali, že se jedná o vhodné místo pro vybudování velkokapacitního očkovacího centra. Kapacita Družby je dostatečná, a navíc je u budovy velké parkoviště.
„Očkovací centrum jsme schopni v Obecním domě Družba připravit ve spolupráci s NsP Karviná-Ráj během několika dnů. Termín zprovoznění očkovacího centra nejsme však nyní schopni upřesnit. Bude se odvíjet od dostupnosti vakcín proti nemoci Covid-19,“ říká tajemník karvinského magistrátu Roman Nogol.
O přípravě a zprovoznění očkovacího centra bude vedení města Karviné občany průběžně informovat pomocí všech komunikačních kanálů karvinského magistrátu.

 

Zástupci města a nemocnice si prohlédli prostory v Obecním domě Družba a po posouzení konstatovali, že se jedná o vhodné místo pro vybudování velkokapacitního očkovacího centra.

Kapacita Družby je dostatečná, a navíc je u budovy velké parkoviště.

„Očkovací centrum jsme schopni v Obecním domě Družba připravit ve spolupráci s NsP Karviná-Ráj během několika dnů. Termín zprovoznění očkovacího centra nejsme však nyní schopni upřesnit. Bude se odvíjet od dostupnosti vakcín proti nemoci Covid-19,“ říká tajemník karvinského magistrátu Roman Nogol.Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4.24 hvězdiček / Hodnoceno: 17x