Nymburk letos postaví workoutové hřiště

15. únor 2022  Redakce   Regiony  665 zobrazení  194 slov

Na Všechlapském vrchu v Nymburce začaly přípravy na úpravě lokality v severní části určené pro volnočasové aktivity. Vedle stávajícího dětského hřiště byly zahájeny první terénní úpravy. Uvedl to v tiskové zprávě web města Nymburka.

Ilustrační snímek - Labe v Nymburce. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek - Labe v Nymburce. Foto MEDIASHOW

Místní se tak mohou těšit na dlouho očekávanou změnu. Podle studie zpracované architekty, na místě vznikne přírodní areál pro trávení volného času těch nejmenších dětí, teenagerů, rodičů i seniorů.

Reklama

Přírodní prostor zahrne pobytovou louku, stromy, síť cestiček i zázemí pro ohniště nebo grill. Jako první zde letos vyroste workoutové hřiště.

„Místní volají po zlepšení zázemí pro volný čas už několik let. Letos počítáme v rozpočtu se stavbou workoutového hřiště a přípravou terénu na další prvky volnočasového areálu. Každá věková kategorie si zde najde to své. Postupně se zde uvažuje o vybudování dětského hřiště, workoutového hřiště a multifunkčního hřiště určeného pro různé druhy sportů. Přírodní prostor bude zahrnovat pobytovou louku, stromy, síť cestiček a zázemí pro ohniště či grill,“ přiblížil plány místostarosta Bořek Černý.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 2.71 hvězdiček / Hodnoceno: 7x