Radní Středočeského kraje navštívili Mladoboleslavsko

26. duben 2023  Redakce   Regiony  331 zobrazení  584 slov

První zastávkou návštěvy v Mladé Boleslavi byla ŠKODA AUTO Vysoká škola. Vedení školy radním představilo své zařízení a připomnělo historii, úspěchy a úzkou spolupráci s automobilkou. Uvedl to web Středočeského kraje.

Ilustrační snímek z Mladé Boleslavi. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek z Mladé Boleslavi. Foto MEDIASHOW

 

Reklama
Soukromá „vejška“ studentům nabízí unikátní bakalářské i navazující magisterské studijní programy a specializace kombinující ekonomické a technické vzdělání.
Druhou zastávkou mladoboleslavské tour byla společnost DEVINN. Tahle česká, středně velká společnost se sídlem v Jablonci nad Nisou, pomáhá s vývojem automobilů či testováním automobilové elektroniky a světel. Je také významným integrátorem vodíkových systémů v energetice a dopravě. Současně vyvíjí a prodává vlastní produkty, jako je mobilní vodíkový generátor H2BASE
Třetím cílem se stala  společnost AUFEER GROUP, respektive její inovační centrum. To bylo slavnostně otevřeno v roce 2019 a právě zde běží proces stavby a výroby různých show car modelů od původních strategií, designových návrhů až po vysoce kvalitní reálné modely v měřítku 1:1. Firma vznikla v roce 2021 a navázala na více než dvacetileté působení společnosti AUFEER DESIGN. Dnes je AUFFER GROUP součástí rodiny společností MATADOR Group a zastřešuje činnost několika společností, které se zaměřují na poskytování inženýrských a vývojových služeb s výrazným zaměřením na inovace.
Návštěvu Mladé Boleslavi vedení kraje zakončilo ve velké zasedací místnosti zdejšího magistrátu diskuzí s vedením města a občany.

Soukromá „vejška“ studentům nabízí unikátní bakalářské i navazující magisterské studijní programy a specializace kombinující ekonomické a technické vzdělání.

Druhou zastávkou mladoboleslavské tour byla společnost DEVINN. Tahle česká, středně velká společnost se sídlem v Jablonci nad Nisou, pomáhá s vývojem automobilů či testováním automobilové elektroniky a světel. Je také významným integrátorem vodíkových systémů v energetice a dopravě. Současně vyvíjí a prodává vlastní produkty, jako je mobilní vodíkový generátor H2BASE.¨

Třetím cílem se stala  společnost AUFEER GROUP, respektive její inovační centrum. To bylo slavnostně otevřeno v roce 2019 a právě zde běží proces stavby a výroby různých show car modelů od původních strategií, designových návrhů až po vysoce kvalitní reálné modely v měřítku 1:1.

Firma vznikla v roce 2021 a navázala na více než dvacetileté působení společnosti AUFEER DESIGN. Dnes je AUFFER GROUP součástí rodiny společností MATADOR Group a zastřešuje činnost několika společností, které se zaměřují na poskytování inženýrských a vývojových služeb s výrazným zaměřením na inovace.

Návštěvu Mladé Boleslavi vedení kraje zakončilo ve velké zasedací místnosti zdejšího magistrátu diskuzí s vedením města a občany.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x